1373
1341

من از اینجا سفترش ندادم از داروخانه خریدم

بوش فوق العاده بده کرمشم سنگینه رو پوست

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

میشه عکسش بزاری اخه چندنمونن من اینومیگم برعکس بزارم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1350
نه بامال توفرق میکنه این جلدش نارنجی 

ببین مال من بالاییه مال تو پایینی ولی دوتاش مال برند گارنیه که خوب نیستن

فکنم‌این جلد جدیدشه

همشون کلاه بردارن لی کیفیت ترییین اجناسو باتبلیغات رنگارنگ به مردم میندازن نمونش کرم های حلزون که ...

جدیدایه محصول دیگه ام تبلیغ میکنه سه تاکرم بهت میده اسم محصولشم رزاهرب

1226
اینهمه ضدافتاب خوب ایرانی خارجی هست چرا به این گیردادی

اینم ایرانی نمیدونم چی بزنم هرچی زدم بهم نساخت گفتم اینم امتحان کنم یکی خارجی قیمت کردم قیمتش صدونوزده بوداسمش یادم نیس جلدش زردبودنخریدمش شایداونوگرفتم

اتفاقا من چند روز پیش رفتم پیش متخصص پوست بهش گفتم ضد افتاب ایرانی کدومشون خوبن گفت هیچ کدوم همشون مواداولیه شون از مواد بی کیفیت چینی هست...ضد افتاب بیودرما رو برام نوشت

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد❤
1364