2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه😭😭😭

عزيزم از زاويه بدى عكس گرفتى صورتت درست معلوم نبود

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
مرسی عزیزم. خب همش یکی دو نفر گفتن😁😁 چیکار کنم زشتم خخخ

بد ادیت کردی 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
واقعا که خخخ. شال طلائیه خودم بودم همه گفتین آبیه😂😂😂

نه من گفتم دوتاتون خوبین یکم ابی بهتره‌میدونی‌چرا چون تو بد صورتتو جلو دوربین‌گرفتی وگرنه‌چشات ازون قشنگتره.

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
یکی دیگه بذارم از خودم تنها؟؟؟؟

اره

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
نه من گفتم دوتاتون خوبین یکم ابی بهتره‌میدونی‌چرا چون تو بد صورتتو جلو دوربین‌گرفتی وگرنه‌چشات ازون ...

خب من خیلی بد عکسم خدایی. ینی خییییلی هااا😭😭

خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد...
مرسی عزیزم. خب همش یکی دو نفر گفتن😁😁 چیکار کنم زشتم خخخ

کی گفته زشتی😒

خب بعضیا خوش عکس ترن دلیل نمیشه کسی که کنارشونه زشت باشه که

منم یه دوست دارم که کنار اون عکس بگیرم اون از من خوش عکس تر میوفته ولی اجزای صورتت قشنگه و بیبی فیسی🥰😍

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2706