1373
1363
کی گفته زشتی😒 خب بعضیا خوش عکس ترن دلیل نمیشه کسی که کنارشونه زشت باشه که منم یه دوست دارم که کنا ...

مرسی عزیزم لطف داری.😘😘 ولی اصولا کسی که خوشگل تره خوب میرفته دیگه😭

خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد...

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

خیلی نمکی هستی عزیزم اعتمادبنفس داشته باش هیچوقت به خودت نگو زشت چون اصلا زشت نیستی

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گل من مجردم... تیکر رسیدن به وزن ایده آلمه. میخوام تا شب یلدا به وزنی که میخوام برسم و مثل پارسال چاق نباشم و اعتمادبنفسم زیاد باشه تو مهمونیا. سه ماه وقت دارم هوووووراااااا😍

خیلی نازی که عزیزمممممم

میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم
خب من خیلی بد عکسم خدایی. ینی خییییلی هااا😭😭

اره چون‌ زاویه‌حالتتو‌ تو عکس درست نمیگیری ولی خدایی چشات ازون خیلی خوشگتره.‌ولی ازت‌ناراحتم‌دیر اومدی جیش‌داشتم‌دارم‌منفجر‌میشم😁😁😁🙈 نه عزیزم‌من‌اینقد تو این سایت به همه رک نظرمو‌میگم‌همش فحش میدن بهم ولی تو‌خوشگلی نازی ظریفی. 😘💜

مرسی عزیزم لطف داری.😘😘 ولی اصولا کسی که خوشگل تره خوب میرفته دیگه😭

نه بابا دماغ و لب من از دوستم قشنگتره خودشم همیشه اعتراف میکنه ولی اون خوش عکستره

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گل من مجردم... تیکر رسیدن به وزن ایده آلمه. میخوام تا شب یلدا به وزنی که میخوام برسم و مثل پارسال چاق نباشم و اعتمادبنفسم زیاد باشه تو مهمونیا. سه ماه وقت دارم هوووووراااااا😍
اره چون‌ زاویه‌حالتتو‌ تو عکس درست نمیگیری ولی خدایی چشات ازون خیلی خوشگتره.‌ولی ازت‌ناراحتم‌دیر اوم ...

مرسی قربونت برم😍😘😘

خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد...
1226
چ سوالی؟؟فکر نکنم 

چرا خودتى همونى كه من بهت گفتم افرين بعدش خنديدى ، يه عبارت انگليسي بود بعد تو ترجمشو گفتى

السلام عليك يا اباعبدالله 🖤🏴 شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
1364