2726
انسان همیشه دنباله زیبایی چه مرد چه زن  فرقی نداره این بنده خدا که کلا چهرش مردنست شما سر حرفت ...

چی بگم والا😂

دست خودم نیس همیشه حرف مرررد ب قولی میاد ی ادم قوی و محکم و همچین مردونه تو ذهنم مجسم میشه عین این پیرمرد چروکیده های ک گاهی تو تلویزیون نشون میده براهمین ب نظرم کسی ک این مدلی نشه یا نباشه سخته بهش بگی مرد پسرم اخه نمیشه گفت پیرپسری شده دیگه واسه خودش😂تازه من اصلا شاخ ماخایی ک میگیو نگا نمیکنم وگرنه کلا از مرد جماعت چندشم میشه و زده میشم😣😂😂😂😂

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
   خواهر حرفات درسته ولی اون کلا بحثش جداش  بخدا من اصلا طرفدارش نیستم ولی اون چ ...

چ میدونم من زیاد برنامه هاشو ندیدم😕

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااااای پوکیدم 🤣🤣🤣🤣 اقایون باید واسه چهره ات نظر بدن ؟؟؟ یعنی این پست رو گذاشتی فهمیدم هدفت ا ...

نه چه ربطی داره اون کار بر گفت باشه استارتر تو خوبی تو خوشگلی گفتم چه ربطی داره مگه بحث خوشگلیه من بود اینو باید جنس مذکر بگه که میگن  در مورد خوب شدن احسان علیخانی بود که الان بهتره اونموقع چقدر ضایع بوده  وبیشتر جنبه فان داشت و که خیلی عاشق پیشه های خیالیش کوته فکریشون گل کرد

2728

محض اطلاعتون بگم، 

این عکس مربوط به فیلم پرونده های مجهوله که به بدترین شکل ممکن ایشونو گریم کردن😐

(حالا نیاین بگین این ماله دو سه ساله پیشه چرا حالا نظر دادی،من درباره ی برنامه جوکر سرچ کردم، این تایپیک اومد، عکسو دیدم فهمیدم درجریان نیستین، گفتم که بگم🤪) 

هیچکس‌شبیه‌حرفآش‌نبود... 😏🖤🥀