2726
نه قربونت همونا کافین اخه حرف الکی میزنی میگی تو خوبی تو خوشگلی اصلا نمیفهمید چند وقت پیشم یکی عکسشو ...

این چه طرز صحبت کردنه تو ادبیاتت دقت کن لطفا 

من نه از طرفدارشم نه برام زندگیش اهمیتی داره 

خیلی حرفا میشه در جواب این چیزی که فرمودی گفت ولی ترجیح میدم که سکوت کنم 

شما درست میگید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این چه طرز صحبت کردنه تو ادبیاتت دقت کن لطفا  من نه از طرفدارشم نه برام زندگیش اهمیتی داره&nbs ...

عشقم بیخیال بخاطر کسی که بود ونبودش برای ماهافرقی نداره دوست مجازیمونو که گاهی همکلام میشیم ناراحت نکنیم،خودتم ناراحت نکن عزیزدلمممممم،شماحرف بدی نگفتی ولی منظور همومتوجه نشدین   

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
اونوقت کل بیننده هاشو ازدست میده قسم میخورم همه دخترای طرفدارش خودشونوبالباس عروس کنارش تصورکردن &nb ...

👍😂

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
2728
این چه طرز صحبت کردنه تو ادبیاتت دقت کن لطفا  من نه از طرفدارشم نه برام زندگیش اهمیتی داره&nbs ...

فکر کنم اول شما شروع کردی دقیقا منم بخاطر اهمیت دادن خیلیا به تفکر فانتزی و برای فان این تاپیک و زدم که خدا روشکر دیدم چقدر سینه چاک داره من خواستم بگم قبلا چه مدلی بوده الان بهتر شده چی از توش دراوردن 

پسر  و این همه عمل عینه اصغر ترقست 😂😂

شعار نینی سایتیا

زن ومرد باید برابر باشن

اعتراص وارد نیس

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
حالا تو چه اصراری داری بگی زشت بوده و فلان ..سلیقه ای همه چیز..ادم جذاب و مهربونی خب..این عکسم که هم ...

اقا قشنگ بود ه عالی بوده مبارک صاحابش ول کنید بابا خواستم بگم قبلا این مدلی بوده الان بهتر شده بیخیال

اونوقت کل بیننده هاشو ازدست میده قسم میخورم همه دخترای طرفدارش خودشونوبالباس عروس کنارش تصورکردن &nb ...

البته من نه طرفدارشم نه ازین فکرای فانتزی دارم ولی فکر کنم با این چیزی که من دیدم الان از نظرات دوستان شما راست میگی 🤣🤣

عزیزم چقدر بی جنبه اید من واسه فان گزاشتم یکم بخندیم از خوبی و از خوشگلی خودم که صحبت نکردم اونو اقا ...

واااااای پوکیدم 🤣🤣🤣🤣

اقایون باید واسه چهره ات نظر بدن ؟؟؟

یعنی این پست رو گذاشتی فهمیدم هدفت از تاپیک چیه🤦‍♀️

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2706