2703
2553
حالاخودشون عکس ده سال پیششونو ببینن خوف میکننا  الان احساس قشنگی و خوشتیپی میکنیم ده سال بعد م ...

نمیدونم فازشون چیه ؟؟؟🤣🤣🤣🤣باشه استارتر تو خوبی تو خوشگلی اون همش عمل و فتوشاپه

خوبه تو فکرش هم‌ نیست و واسش تاپیک‌ میزنه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چرا حرف الکی میزنی دوست برادر منه صد بارم از نزدیک دیدمش خیلی قیافه معمولی داره در برابر پسرا ی ...

خب اره واقعاپسرای قشنگتریم هستن مثلا دانیال رمضانی 

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2720
دندون زاویه سازی فک کاشت مو لیفت بینی اینا عمل نیست و البته گریم و کرمهای خوب  

زاویه سازی فکو از کجا اوردی خدایی؟؟ نکنه داداشت گفته ؟؟؟؟ دندون و بینی و کاشت مو بوده زاویه سازی نیست فکش 

ی تعداد چهره ها باید قبول کنین که جذابن  مثلا گلزار من اصلا طرفدارش نیستم ازشم خوشم نمیاد ولی ...

وااااقعا،انگارما بگیم زشته طرف ازدنیای هنر خداحافظی میکنه،الان هزارنفرم بگن مثلاشهاب حسینی فوق العاده نیس بازم همه میدونن اصل ماجرا چیه و بینظیره

یابگیم گلزارزشته باز همه میدونن هم هیکلش قشنگه هم قیافش

البته من طرفدارنیستم وخوشم نمیاداما واقعیتونمیشه انکارکرد

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
نمیدونم فازشون چیه ؟؟؟🤣🤣🤣🤣باشه استارتر تو خوبی تو خوشگلی اون همش عمل و فتوشاپه خوبه تو فکرش هم‌ ...

عزیزم چقدر بی جنبه اید من واسه فان گزاشتم یکم بخندیم از خوبی و از خوشگلی خودم که صحبت نکردم اونو اقایون نظر میدن که  الانم با یه بچه همش تو خیابونم ول نمیکنن و خاستگاری میکنن هی باید بگم ببخشید متاهلممم 

2714
نمیدونم فازشون چیه ؟؟؟🤣🤣🤣🤣باشه استارتر تو خوبی تو خوشگلی اون همش عمل و فتوشاپه خوبه تو فکرش هم‌ ...

اخه گیریم اینجاهمه گفتن زشت و ایکبیریه،وقتی اصل ماجرااینه جز چهره هاییه که معیارجذابیتوداره چی تغییرمیکنه  مامان من که عاشقشه 😻

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
وااااقعا،انگارما بگیم زشته طرف ازدنیای هنر خداحافظی میکنه،الان هزارنفرم بگن مثلاشهاب حسینی فوق العاد ...

منم دقیقا طرفدار هیچکدوم که اسم بردم نیستم همینطور علیخانی ولی دور از انصاف نباید حرفی رو زد و واقعیت رو نباید نادیده گرفت 

ولی شهاب حسینی بینظیره و من کلی دوسش دارم الان که  گفتی منم گفتم بگم 😄😄

ی تعداد چهره ها باید قبول کنین که جذابن  مثلا گلزار من اصلا طرفدارش نیستم ازشم خوشم نمیاد ولی ...

بابا کی گفت زشته گفتیم تغییر کرده و بهتر شده قبلا چیه عین مردای قدیمیه لات الان متین تر و بهتره چهرش

دقیقا

یکیم موقعیت اجتماعیش هم تاثیرگذاشته توجذابیتش،

شایداگه یه آدم معمولی بود انقد جذاب نمیشد!

مثلا مهدی احمدوند بنظرمن اصلا خوش قیافه ومردونه نیس ولی خیلی ازدخترا عاشقشن درحالیکه اگه خواننده نبودنگاهشم نمیکردن 😁

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
منم دقیقا طرفدار هیچکدوم که اسم بردم نیستم همینطور علیخانی ولی دور از انصاف نباید حرفی رو زد و واقعی ...

😻😻😻😻واااای اره واقعا جذاب و مردونه اس عشقههههه عشق 

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
عزیزم چقدر بی جنبه اید من واسه فان گزاشتم یکم بخندیم از خوبی و از خوشگلی خودم که صحبت نکردم اونو اقا ...

😞😞😞😞 استارتر یکم بیشتر تعریف کن از خودت شاید اینجام خواستگار پیدا کردی 

این اصلا جنبه فان نداره عکس گذاشتی  نظر بدن بقیه و هرکی نظر مخالفت رو بده تو سعی میکنی تحمیل کنی نظرتو بهش 

ی عکس  خنده دار انتخاب کن 

2706