1345
1363
این چه طرز صحبت کردنه تو ادبیاتت دقت کن لطفا  من نه از طرفدارشم نه برام زندگیش اهمیتی داره&nbs ...

فکر کنم اول شما شروع کردی دقیقا منم بخاطر اهمیت دادن خیلیا به تفکر فانتزی و برای فان این تاپیک و زدم که خدا روشکر دیدم چقدر سینه چاک داره من خواستم بگم قبلا چه مدلی بوده الان بهتر شده چی از توش دراوردن 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

پسر  و این همه عمل عینه اصغر ترقست 😂😂

شعار نینی سایتیا

زن ومرد باید برابر باشن

اعتراص وارد نیس

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
حالا تو چه اصراری داری بگی زشت بوده و فلان ..سلیقه ای همه چیز..ادم جذاب و مهربونی خب..این عکسم که هم ...

اقا قشنگ بود ه عالی بوده مبارک صاحابش ول کنید بابا خواستم بگم قبلا این مدلی بوده الان بهتر شده بیخیال

1350
اونوقت کل بیننده هاشو ازدست میده قسم میخورم همه دخترای طرفدارش خودشونوبالباس عروس کنارش تصورکردن &nb ...

البته من نه طرفدارشم نه ازین فکرای فانتزی دارم ولی فکر کنم با این چیزی که من دیدم الان از نظرات دوستان شما راست میگی 🤣🤣

عزیزم چقدر بی جنبه اید من واسه فان گزاشتم یکم بخندیم از خوبی و از خوشگلی خودم که صحبت نکردم اونو اقا ...

واااااای پوکیدم 🤣🤣🤣🤣

اقایون باید واسه چهره ات نظر بدن ؟؟؟

یعنی این پست رو گذاشتی فهمیدم هدفت از تاپیک چیه🤦‍♀️

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
1376
انسان همیشه دنباله زیبایی چه مرد چه زن  فرقی نداره این بنده خدا که کلا چهرش مردنست شما سر حرفت ...

چی بگم والا😂

دست خودم نیس همیشه حرف مرررد ب قولی میاد ی ادم قوی و محکم و همچین مردونه تو ذهنم مجسم میشه عین این پیرمرد چروکیده های ک گاهی تو تلویزیون نشون میده براهمین ب نظرم کسی ک این مدلی نشه یا نباشه سخته بهش بگی مرد پسرم اخه نمیشه گفت پیرپسری شده دیگه واسه خودش😂تازه من اصلا شاخ ماخایی ک میگیو نگا نمیکنم وگرنه کلا از مرد جماعت چندشم میشه و زده میشم😣😂😂😂😂

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
   خواهر حرفات درسته ولی اون کلا بحثش جداش  بخدا من اصلا طرفدارش نیستم ولی اون چ ...

چ میدونم من زیاد برنامه هاشو ندیدم😕

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
چون عاقلی    

جوون باو😁

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَلسَلامُ عَلَیک یا اَباعبدالله الحُسَین(ع)                         تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)
واااااای پوکیدم 🤣🤣🤣🤣 اقایون باید واسه چهره ات نظر بدن ؟؟؟ یعنی این پست رو گذاشتی فهمیدم هدفت ا ...

نه چه ربطی داره اون کار بر گفت باشه استارتر تو خوبی تو خوشگلی گفتم چه ربطی داره مگه بحث خوشگلیه من بود اینو باید جنس مذکر بگه که میگن  در مورد خوب شدن احسان علیخانی بود که الان بهتره اونموقع چقدر ضایع بوده  وبیشتر جنبه فان داشت و که خیلی عاشق پیشه های خیالیش کوته فکریشون گل کرد