1373
1363

من الان تواین دوره اززندگیم خیلی گیرکردم بین مجردی ومتاهلی...چقدطول میکشه آدم باورش شه واقعادیگه متاهله...تجربه ی شخصیتون چیه؟

منم تقریبا٧ماه بعد ازدواجم روال کار اومد دستم

پوووووف خیلی سخت بود ولی😥

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

من دوساله ازدواج کردم هنوز موندم تو دوران مجردی..گاهی وقتها خیلی میترسم ار اینکه ب طلاق برسیم..اخه واژینیسم هم دارم.همشم دلم میخاد برگردم عقب خونه پدریمو دلم میخاد

اینققققدر بدم میاد از اون دسته آدمایی ک بهشون پیام میدم برمیگردن زودی زنگ میزنن ک مثلا جواب پیاممو بدن...خو لامصب منم گوشیم آپشن تماس داره چلاق ک نیستم .بخوام میزنگم...🔇📞

طبیعیه آدم سالها تنهاست بعد یکی پیدا میشه که همه چی تو باهات شریک میشه گاهی وقتا اعصاب خورد کن هستش من که چهارسال طول کشید تا دیگه کنار بیام وواسه مجردیم گریه نکنم. ولی خدایی ازدواجم خوبیهای خودشو داره درسته که راجع به لباس زیرتم باید طرفت نظر بده گاهی وقتا با مسواک تو مسواک میزنه تو رخت خواب مجبوری خور خورشو بشنوی وگاهی وقتا بوی بد پاشونو باید تحمل کنی و شلختگیشون رو اعصابه ولی در کل مردها موجودات بسیار خنگ و بچه ای هستند فقط کافیه خرشون کنی چشم چشم بگی وگندهشون کنی و به شکمش برسید دیگه واست میمیرن 

خدایا تمام زندگیمو به دستهای تو سپردم پس مواظب عزیزام باش 
حل میکنیش نترس طلاق چرا.

شوهرم میگه من عمرا طلاقت نمیدم میگه شده تا خارج میبرمت تا خوب بشی..میگه باهم حلش میکنیم..اما من از خوب بودن زیاد ادمها میترسم..من لیاقت زندگی ک برام ساخته رو ندارم.من شرمنده ی شوهرم شدم.اون خیلی مرد صبور وخوبیه..اگه هم میگم طلاق بخاطر اینه ک دیگه خودم کم بیارم

اینققققدر بدم میاد از اون دسته آدمایی ک بهشون پیام میدم برمیگردن زودی زنگ میزنن ک مثلا جواب پیاممو بدن...خو لامصب منم گوشیم آپشن تماس داره چلاق ک نیستم .بخوام میزنگم...🔇📞
شوهرم میگه من عمرا طلاقت نمیدم میگه شده تا خارج میبرمت تا خوب بشی..میگه باهم حلش میکنیم..اما من از خ ...

نه عزیزم بریز دور فکراتو خیلیا بودن درمان شدن شما بستگی داره تا کحا میش رفتی در روز چقدر تلاش میکنی

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
1376
نه عزیزم بریز دور فکراتو خیلیا بودن درمان شدن شما بستگی داره تا کحا میش رفتی در روز چقدر تلاش میکنی

دوساله تحت درمان بهترین دکتر سکستراپم تازه تمریناتمو شروع کردم.نزدیک هشت ملیون هزینه کردم..یه دکتر دیگه هم هست اونجام قراره برم

انشااللله بزودیییی😘

مرسی گلم

مرسی گلم

عزیزم پیج ماماسایت رو توی اینستا فالو کن 

خانم خیابانی خیلی توی این جریان ماهر وخبره هستن ازشون وقت بگیر

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
عزیزم پیج ماماسایت رو توی اینستا فالو کن  خانم خیابانی خیلی توی این جریان ماهر وخبره هستن ازشو ...

اره ولی دکترم معروفتر از ایشونه‌‌درسته هزیته اش بالاتره اما خب خیلی خوبه

1226

ما دخترها از بچگی عروسک تو بغلمون بود. ادای مادر رو در می آوردیم. خاله بازی میکردیم. اما هیچوقت در تصور زندگی دونفره نبودیم.

متاهلی راحت نیست بخصوص اگر دیر ازدواج کرده باشی. دیگه رفتارت رو براحتی کسی نمیتونه تغییر بده. میگی همینه و لاغیر.