2726
عنوان

اولین علاعم بارداریتون قبل موعد پریود چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 79 پست
اره عزیزم انجام میدم.  ممنون از راهنماییت گلی. خداروشکر ک درمان شدی عزیزم.  من خودم هرچی ...

الهی ک زود خوب بشی😍😍😍

میشه اگه ناراحت نمیشی ب سوالم جواب بدی دخترعمه منم عین شکاس الان ۳ماه ازدواج کرده... خودش قهر اومده میگه نمیخوام شوهرم بره... خودم میرم ک نمونه روی رودربایسی ...

شما شوهرت مشکل نداره ؟؟؟

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
فدات بشم ممنون. خداروشکر.  بله عزیزم حتمااا

خدانکنه گلم. من رابطه ام به ۳ساعت هم می رسید ولی دریغ از دخول تا کم کم با ژل وبه کمک دیلیتور های دست ساز شروع کردم از سایز کوچیک تا سایز همسرم .بعد از اون قبل رابطه اول با دیلیتور شروع میکردم وقتی که روان شد اون وقت با شوهرم ادامه میدادم

خیلی عذاب سختیه درکت میکنم .من داشتم دیوونه میشدم تا اینکه خوب شدم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی ک زود خوب بشی😍😍😍 میشه اگه ناراحت نمیشی ب سوالم جواب بدی دخترعمه منم عین شکاس الان ۳ماه ازدو ...

بی مشکل ک نیس. 

منم چن بار خواستگارم ولی نزاش میگه من همینجوری میخام. 

ولی عاااشق بچس. دلم براش میسوزه. پاسوز من شده

خدانکنه گلم. من رابطه ام به ۳ساعت هم می رسید ولی دریغ از دخول تا کم کم با ژل وبه کمک دیلیتور های دست ...

بخدا منم میکنم اینکار و ولی تا بیچاره شوهرم نزدیکم میشه پاهام لامصب چوب خشک میشه نمیزارم بیاد جلو. 

انواع پوزیشن هارو امتحان کردم ولی... 

ممنون دوست خوبم

2728
بی مشکل ک نیس.  منم چن بار خواستگارم ولی نزاش میگه من همینجوری میخام.  ولی عاااشق بچس. د ...

میفهممت من رفتم مشهد توی حرم هی به مردم و بچه هاشون نگاه میکردم و گریه میکردم میگفتم خدایا یعنی فقط من نمیتونم، هی امام رضا رو قسم میداد که کمکم کنه یک ماه و۲۰روز بعد کاملا خوب شدم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
میفهممت من رفتم مشهد توی حرم هی به مردم و بچه هاشون نگاه میکردم و گریه میکردم میگفتم خدایا یعنی فقط ...

واای خوش بسعادتت. قربون امام رضا برم انقد التماسش کردم نمدونم چرا اصلااااا نمیشنوه صدامو.

بخدا منم میکنم اینکار و ولی تا بیچاره شوهرم نزدیکم میشه پاهام لامصب چوب خشک میشه نمیزارم بیاد جلو.&n ...

منم همین جوری بودم بخدا ولی یروز عصبانی شدم وگفتم مگه من نفر اولم که میخوام اینکارو کنم بمیرم بهتر از اینه که مدیون عشقم باشم و انقدر به خودم گفتم میتونم که شد

منم همین جوری بودم بخدا ولی یروز عصبانی شدم وگفتم مگه من نفر اولم که میخوام اینکارو کنم بمیرم بهتر ا ...

ان شالله منم بتونم. بزوووودی بتونم

وااااقعا سخته. 

دیگه روم نمیشه تو چشای شوهرم نگا کنم. 

تنها امیدم ب همین روش اقدام. اگ جواب نده دیوونه میشم دیگه

واای خوش بسعادتت. قربون امام رضا برم انقد التماسش کردم نمدونم چرا اصلااااا نمیشنوه صدامو.

میشنوه عزیزم 

دعوامون باهم فرق میکنه ولی خداهامون که فرق نمیکنه نا امید نشو .بجنگ واسه خواسته ات.بخدا وقتی دیدی یکبار تونستی حتی یکم بره تو امیدت زیاد میشه و ادامه میدی

ان شالله منم بتونم. بزوووودی بتونم وااااقعا سخته.  دیگه روم نمیشه تو چشای شوهرم نگا کنم.  ...

انشالله به حق پهلوی شکسته ی فاطمه مشکلت زودی حل شه.فقط یادت نره گلم دیلیتورت سایز شوهرت باشه

ب امید خدا. ممنون که برام وقت گذاشتی دوست خوبم.

خواهش میکنم عزیزم انشالله که مشکلت حل شه .برات دعا میکنم

خدا از دهنت بشنوه خواهر.  الهی خودتم باردار باشی تورو خدا برام دعا کنید من بدبخت حدود 5 سال و ...

چرا نميرى پيش خانوم خيابانى؟

❤️دوست داشتنت گناه باشد يا اشتباه؛گناه ميكنم تورا بارها به اشتباه❤️
2706