2726

اگه هم علاعمی نداشتید لطفا بگید اخه من هفت ساله منتظر بچم و اقدامم ولی باردار نشدم لطفا تجربتون رو بگید ممنون😘😘😘

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من اولین علایمم ترشح سفید بود

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
عاقا من ماه اول اقدامم.  مرداد ماه 12 م. پری شدم.  همیشه 4 روز زودتر میشم.  مثلا ی ...

ایشالا که پریود نمیشی به نظرم بارداری اخه هنوز زوده ایشالا که به خاطر لانه گزینی باشه

نفخ

زود عصبی میشدم

ترشح زیاد و رقیق 

سینه درد و حساس شدنش

کمر درد شدید

یه بارداری دیگه هم داشتم که اون هم

نفخ

سرگیجه

سینه درد

آبی شدن رگهای دور سینه بود

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نفخ زود عصبی میشدم ترشح زیاد و رقیق  سینه درد و حساس شدنش کمر درد شدید یه بارداری دیگه هم ...

وااای چه خوب تو دیگه باید مطمعن میشدی که بارداری 

ایشالا که پریود نمیشی به نظرم بارداری اخه هنوز زوده ایشالا که به خاطر لانه گزینی باشه

خدا از دهنت بشنوه خواهر. 

الهی خودتم باردار باشی

تورو خدا برام دعا کنید من بدبخت حدود 5 سال واژینیسمم 

این ماه با سرنگ اقدام کردیم 

مث رنگ شیر ؟

ارره 

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
وااای چه خوب تو دیگه باید مطمعن میشدی که بارداری 

😂😂 اره تقریبا ولی هر کدوم درست زمانی رخ داد که انتظار نداشتم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خدا از دهنت بشنوه خواهر.  الهی خودتم باردار باشی تورو خدا برام دعا کنید من بدبخت حدود 5 سال و ...

عزیزززم به خدا برات دعا میکنم و صلوات میفرستم

خدا از دهنت بشنوه خواهر.  الهی خودتم باردار باشی تورو خدا برام دعا کنید من بدبخت حدود 5 سال و ...

چرادرمان نمیکنی خودتو عزیزم؟ 

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
2706