2726

مثل همینکه تو حموم گیر کرده الان پربازدید شده.بنظرم منطقیش این بود که زنگ بزنه.تماس بگیره.مگه چت عاشقونس که پیام میده؟ و اووون هم استیکر؟ یارو نزدیک بود بمیره من حوصلم نمیره چت کنم همش ویس .یعنی تعجب میکنم تو شرایط سخت هم به فکر نی نی سایتید.که اسکرین شات بگیرید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حرفامو بنویسم راحتتر و دقیقتر میتونم مشکل و ناراحتیمو بگم تا اینکه بخوام با حرف حلش کنم کلا کم حرفم چنین شرایطیم برام پیش بیادمیشم میت اگه میت حرف میزنه ک منم کلی باشوهرم دعوامیکنم😂وگرنه خفه و خلاااااص

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2728

حالا اینقد همه هی اسکرین شات پخش میکنن .دوس پسر من بعد دعواهایی ک میکنیم میگیره کل چت رو پاک میکنه😓😓نمیدونم فازش چیه.هر موقع هم بعد دعوا میاد منت کشی محلش نمیدم باز چت رو پاک میکنهه.هم برا من هم برا خودش.چن شب پیشم کات کردم باهاش صب پاشدم دیدم چتپاک شده

برات سواله بعد میری میخوابی ؟؟؟؟

وایسا جوابت رو بگیر خب 😐😐😐

واقعا برام سواله این مدل تاپیک زدن😐😐😐

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
اول زنگ زده بوده مثل اینکه کامل خالی نشده دلش بقیه اش را تو چت گفته بهش

کدوم تاپیک

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
همونی که تو حموم گیر کرده بود و شوهرش رفته بود خونه مامانش تا وسایل عروسی خواهرشو جمع و جور کنن

لعنتی و نخوندم از دستم در رفته 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️