2726
عنوان

بچه ها تو رو‌خدا کمکم کنید کدومش وایه شما مهمتره 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 55 پست
هر چی ولی عجیبه ک نمیدونی همه دارن تبلیغ میکنن پلاستیک استفاده نکنید،برو دنبال ی چیز دیگه اااخ اگه م ...

عزیزم اینجا همه شنیون و میکاپ کارها و .... همه ترکیه ای و لبنانی و از بهترین کشورها هستن با کلی مدرک های خوب و همه شون درجه یک من به این راحتی ها نمیتونم به اونا برسم

لطفا برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ♥️1400/9/10 دخترم به دنيا اومد 😍 1400/9/19 آسموني شد 😭🖤 خدا جونم آخه چرا انقدر زود دخترمو بردي پيش خودت؟ من مامان خوبي نبودم براش؟ آخه خدا جون ٩ روز خيلي كم بود واسه ديدن اون صورت نازش واسه بغل كردنش واسه گرفتن دستاي كوچيكش😭 خدا جونم تو رو به بزرگيت قسم به دل شكسته م يه نگاهي بنداز یه نی نی سالم و صالح بهم هدیه بده خودت میدونی حالم چقدر بده با هدیه ت حالمو خوب کن خدا جونم ایشالله ماه بعد بیام نی نی سایت و بگم منم بچه دار شدم و ۹ ماه بعدش هم بیام بگم خدا رو شکر نی نی جونم صحیح و سالمه 🤲♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اینجا همه شنیون و میکاپ کارها و .... همه ترکیه ای و لبنانی و از بهترین کشورها هستن با کلی مدرک ...

ببین من اگه انقد پول داشتم رو خودم سرمایه گذاری میکردم کلاسای مختلف ،یه تخصص عالی ،باشگاه میرفتم بدنمو میساختم،بعدم از تخصصم کسب درامد میکردم ب فکر پیشرفت باش

2728
منم یه کم میترسم ولی خب طلاهام هم همینطور تو خونه ان تو این یک سال و نیم که ازدواج کردم  ه ...

فکرت خوبه

بازار واسه فروش داری?

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
خونه ۱۵۰ نیست که😢

چرا خواهر سمت ما هست

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
فکرت خوبه بازار واسه فروش داری?

بله عزیزم بازار واسه فروشش هم دارم اینجا بیشتر فروشگاه های زنجیره ای و هتل ها و رستوران ها هم صاحب هاشون دوست همسرم هستن اگه همچین چیزی باشه اونا هم دیگه از ما خرید میکنن

لطفا برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ♥️1400/9/10 دخترم به دنيا اومد 😍 1400/9/19 آسموني شد 😭🖤 خدا جونم آخه چرا انقدر زود دخترمو بردي پيش خودت؟ من مامان خوبي نبودم براش؟ آخه خدا جون ٩ روز خيلي كم بود واسه ديدن اون صورت نازش واسه بغل كردنش واسه گرفتن دستاي كوچيكش😭 خدا جونم تو رو به بزرگيت قسم به دل شكسته م يه نگاهي بنداز یه نی نی سالم و صالح بهم هدیه بده خودت میدونی حالم چقدر بده با هدیه ت حالمو خوب کن خدا جونم ایشالله ماه بعد بیام نی نی سایت و بگم منم بچه دار شدم و ۹ ماه بعدش هم بیام بگم خدا رو شکر نی نی جونم صحیح و سالمه 🤲♥️