1345
1363

سلام یه سوالی ازتون داشتم شما اگه ۱۵۰ میلیون طلا داشته باشین طلاها رو نگه میدارین یا طلاها رو میفروشین یه کاری باهاش راه میندازین که هم درآمدی داشته باشین هم خودتون سرگرم شین؟ تو رو خدا جواب بدین انقدر فکر کردم این چند روزه سرم داره میترکه

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

من قطعا باهاش کار راه میندازم

چه با لباس در وان نشسته باشی و خیس به پیشنهاد هیچکاک برای همکاری در فیلم جدیدش فکر کنی، و چه چنگ در تشت ،کهنه ی کرامت پسر هفتمت را بشویی و ترانه سینه سی مرمری که شوهرت می خواند را با عشق زمزمه کنی، باز حین خوابیدن ، چند دقیقه به سقف خیره خواهی شد بین زن و سقف رازی نگفته هست که هم سکینه می داند چیست هم کیم نوواک هم برگمن..

نگهمیدارم

میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم
1376
راهنمای کسب و کار با ربات زیر https://t.me/UcretsizBitcoinbot?start=360637111

جسارتا ربات چن کاره اس هم دوستیابیه هم راهنمای کسب وکار؟!  تووووبه توبه

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
1226
در امدش چطوره سود میکنی؟

چطوری عشق ممد؟

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
یه مقدار کمی از طلاها رو میفروشم بعد که دیدم جواب داد کارم ادامه میدم و زیادش میکنم هم استفاده میکنم ...

میخوام خط تولید نایلون و سفره یکبار مصرف بزنم کل پول رو لازم دارم

1339