2733
2734
عنوان

بچه ها من به هیچ پسری رو نمیدم حتی معمولی نمیخوام ...

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 34 پست
اره.آزمون عملی داشته.همون تیرماه بود.اعلام کرده بودن.به هر حال ایشالا یه جای خوب میاری.ولی تا ۲۲سالگ ...

نه من دانشگاه برام مهم نیست مگه چقد فرق دارن دانشگاه ها با هم؟ رشتم برام مهمه و اینکه درامد داشته باشم شاید اصلا رفتم خارج از ایران تربیت بدنیو ادامه دادم

نه من دانشگاه برام مهم نیست مگه چقد فرق دارن دانشگاه ها با هم؟ رشتم برام مهمه و اینکه درامد داشته با ...

فرهنگیان تضمین شغلی داره.ولی اگه انقدر پول داری بری خارج درس بخونی که عالیه

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرهنگیان تضمین شغلی داره.ولی اگه انقدر پول داری بری خارج درس بخونی که عالیه

خودم باید در بیارم ک فعلا چیزی در کار نیست:)امیدوارم ی کار خوب گیر بیارم بعدا خدا برام برنامشو میریزه 

+با هرچی دارم زندگی میکنم ن چیزایی ک ندارم

اشتباه می کنی الان که دهه 60 نیست مامان بزرگا زن برای پسرشون بگیرن. الان پسرها خودشون انتخاب می کنن. شما باید روابط اجتماعی و فردی با پسرها داشته باشی خوبیها زیبایی ها تو نشون بدی تا یه همسر خوب جذب کنی اما

حساب شده دم به تله ندی! با دست پس بزنی با پا پیش بکشی . این شعارهای صدمن یه غاز نجابت رو بریز دور یه نگاه به دور و برت کن دخترهای نجیب کمتر ازدواج های خوبی دارن یا خواستگار دارن ولی دخترقرطی ها رو تو هوا بردن اونم چه کیس هایی.تو دانشگاه نگاه کن خراب ترین دختر دانشگاه زودتر از همه یه ازدواج موفق می کنه. دیدگاه جامعه عوض شده. مردا فکر می کنن زنهای متین و محجبه سرد مزاج هستن چون با هیچ مردی نگشته پس حس جن. سی نداره واونیکه با همه مردها گرم میگیره گرم مزاجه رندگی س. کسی خوبی برام می سازه! 

این تفکر یک مردهست. گذشت اون زمانیکه زن نحیب و پارسا و پاکدامن مورد قبول مردان بود.اون مال عهدی بود که زنها تو پستو بودن الان دنیا تو تفکر س. کس می چرخه مرد هم فقط به پایین تنه فکر می کنه بخصوص تو کشورهای مسلمان که دسترسی به زن سخت میشه

کاری نکن که چندسال بعد پشیمون بشی الان می تونی مرد با موقعیت خوب تور کنی چندسال دیگه خوبا رو بردن ناخاله ها می مونه هیچ کس هم تنها نمی تونه باشه پس بهتر شوهر خوب تور کنی تا شوهر ناخاله. 

2731

بهترین کار ممکن رو می کنی. 

البته این نباید به معنای این باشه که به ازدواج هم فکر نکنی. هیچ دختر و پسری حق خراب کردن خلوت هم رو ندارن، هیچ رفاقتی بین دختر و پسر شکل نمیگیره مگه برای تلف کردن وقتی که با ارزشه و داره مثل برق و باد میگذره. 

اما اگه اسمش شد ازدواج اون وقت میشن نيمه ی گم شده ی هم. میشن رفیق واقعی و یه عمر کنار هم می مونن

ازدواج واقعی. نه که یه پسر بگه بیا یه سال با هم باشیم قول میدم بگیرمت. بعدم بگه مگه نمی بینی پول ندارم.