1373
1363
عنوان

توروخدا ببینین این ماری جوانا هست؟ازتوکیف شوهرم پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1408 بازدید | 107 پست
شادونه که خوشمزس

گیاه شادونه نر و ماده ش فرق داره... بذر ماده ش خوردنیه همون که میگی خوشمزه س

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

جوووون بابا

🤣🤣مرد میدان اونه که بدون این چیزا مسته مست باشه 💃

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَلسَلامُ عَلَیک یا اَباعبدالله الحُسَین(ع)                         تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)
1379
اصلش خییییلی گرونه اینا همشون حشیش قاطیشونه عزیزم من ی عمری تو مواد بزرگ شدم داداشم معتاده طرز کشید ...

اصل چیو الان دیگه میخرن؟

تازه میگن یه مخدر ارزون تر از گل تو راهه داره میاد

خانوما تبریکککک👏

من شکوفایی گل های امیدم را در رویاها میبینم و ندایی که به من میگوید: گرچه شب تاریک است، دل قوی دار سحر نزدیک است
متاسفم ک تو این تاپیک انقدر شوخیای مسخره میکنین درجایی ک فقط ی لحظه خودتونو بزارید جای  ی دختر ...

ترک کردنش سخت نیست عزیزم 

اینو مثل سیگار میکشه 

کمکمش کنی راحت ترک میشه چون مخدر نیست 

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَلسَلامُ عَلَیک یا اَباعبدالله الحُسَین(ع)                         تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)
متاسفم ک تو این تاپیک انقدر شوخیای مسخره میکنین درجایی ک فقط ی لحظه خودتونو بزارید جای  ی دختر ...

اسی من عوارضشو  فرستادم خوندی؟

من شکوفایی گل های امیدم را در رویاها میبینم و ندایی که به من میگوید: گرچه شب تاریک است، دل قوی دار سحر نزدیک است
1376
مگه بده بفکره جیب معتادین گرامی هسن؟؟😂😂😂

نه عاااااالیه

تنها جایی ک دغدغه های متقاضی براشون مهمه فقط و فقط تو همین زمینه هست

1288
اره عزیزم.ولی ندیدمش چطور میشه چون ی هفته اس نسبت بهم بی تفاوته و میره تو پذیرایی میخوابه

ب نظرم هرچه سریعتر یه فکری بکن

ماری جوانا اینه؟؟؟! به اسمش میومد مایع باشه رنگشم آبی بلوبری  خوشمان نیامد

اونجوری ک خیلی لاکچری میشه

1364