2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه، اخه یه جوری گفتی پسر باشه گفتم الان از دختر بدش میاد،،، فقط توروخدا بخاطر حرف مادر شوهر و اینا ...

ن من دخترم دوس دارم

گفتم اگ اولی پسرباشه دیگ دست ازسرم بر میدارن ولی اگرم احیانا دخمل بود میزارمش روسرم

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2728
اها خخ من هیچی نمیدونم راجبش واسه قلب کی میرن؟؟فدای قبی کوچولوش۰😘🥰🤩😍 بتامم با ۴ روز تاخیر۴۳۶ بو ...

من 6 هفته و سه یا چهار روز رفتم برای قلب اول ازمایشتو ببر دکتر برات سونوگرافی مینویسه 

🤍

من.دوسال پیش از شدت پهلو درد رفتم دکتر زنان منو فرستاد سونو.سونوگرافی مشخص شد تخمدانم ورم کرده توش پر از کیست های ریزه.خیلی بود.دردشم که نگم برات.واسم قرص جاسمین نوشت.دیابتی هم بودم اونموقع متفورمین میخوردم.هیچی یه ماه خوردم پریود نشدم ماه سوم..یعنی بعد قرص فقط یکبار پریود شدم .ماه بعدش نشدم رفتم دکتر ازمایش دادم حامله بودم.الهی خیر نبینه دکتر ب زمین گرم بخوره بخاطر خطای پزشکی دخترم هفت ماهگی اسمونی شد

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
من.دوسال پیش از شدت پهلو درد رفتم دکتر زنان منو فرستاد سونو.سونوگرافی مشخص شد تخمدانم ورم کرده توش پ ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم وای ناامید نشو ایشالله خدا بهت یه نی نی خوشگل میده😘

عزیزم خیلی ناراحت شدم وای ناامید نشو ایشالله خدا بهت یه نی نی خوشگل میده😘

مرسی واسه دعات اجی قشنگم.الان نی نی دارم تو دلم بیست دو هفته م.دعا کن سلامت بغلش بگیرم

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

سلام. من لکه بینی و بی نظمی پریود داشتم از همون اول، الان که قصد بارداری داشتم سونو دادم ولی کیست نبود. دکتر گفت مشکلی نداری و فقط دوفاستون داد بهم والبته آمپول پروژسترون که پری بیاد.الان من تنبلی تخمدان دارم یعنی؟ چون پلی کیست نیستم موندم چه کنم آخه ماه 4 اقدامم 

الهی همه به همه آرزوهاشون برسن  
2706