1373
1341
هیچی دوسش دارم  خداروشکر میکنم ک سالمه

خوبه، اخه یه جوری گفتی پسر باشه گفتم الان از دختر بدش میاد،،، فقط توروخدا بخاطر حرف مادر شوهر و اینا، نذار اعتماد بنفس دخترت بیاد پایین... افتخار کن به جنسیتش. والا ما که پسر زیاد داریم دارم اینو بهت میگم، اخرش دخترت برات می مونه

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

مرسی،موعدم شنبه س امیدوارم ک نشم😔

اها حالا متوحه سدم انشالله ک پری نمیشی و بی بی چک مثبت میشه

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
1379
خوبه، اخه یه جوری گفتی پسر باشه گفتم الان از دختر بدش میاد،،، فقط توروخدا بخاطر حرف مادر شوهر و اینا ...

ن من دخترم دوس دارم

گفتم اگ اولی پسرباشه دیگ دست ازسرم بر میدارن ولی اگرم احیانا دخمل بود میزارمش روسرم

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
1376
اها خخ من هیچی نمیدونم راجبش واسه قلب کی میرن؟؟فدای قبی کوچولوش۰😘🥰🤩😍 بتامم با ۴ روز تاخیر۴۳۶ بو ...

من 6 هفته و سه یا چهار روز رفتم برای قلب اول ازمایشتو ببر دکتر برات سونوگرافی مینویسه 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
1378

من.دوسال پیش از شدت پهلو درد رفتم دکتر زنان منو فرستاد سونو.سونوگرافی مشخص شد تخمدانم ورم کرده توش پر از کیست های ریزه.خیلی بود.دردشم که نگم برات.واسم قرص جاسمین نوشت.دیابتی هم بودم اونموقع متفورمین میخوردم.هیچی یه ماه خوردم پریود نشدم ماه سوم..یعنی بعد قرص فقط یکبار پریود شدم .ماه بعدش نشدم رفتم دکتر ازمایش دادم حامله بودم.الهی خیر نبینه دکتر ب زمین گرم بخوره بخاطر خطای پزشکی دخترم هفت ماهگی اسمونی شد

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
من.دوسال پیش از شدت پهلو درد رفتم دکتر زنان منو فرستاد سونو.سونوگرافی مشخص شد تخمدانم ورم کرده توش پ ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم وای ناامید نشو ایشالله خدا بهت یه نی نی خوشگل میده😘

عزیزم خیلی ناراحت شدم وای ناامید نشو ایشالله خدا بهت یه نی نی خوشگل میده😘

مرسی واسه دعات اجی قشنگم.الان نی نی دارم تو دلم بیست دو هفته م.دعا کن سلامت بغلش بگیرم

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

سلام. من لکه بینی و بی نظمی پریود داشتم از همون اول، الان که قصد بارداری داشتم سونو دادم ولی کیست نبود. دکتر گفت مشکلی نداری و فقط دوفاستون داد بهم والبته آمپول پروژسترون که پری بیاد.الان من تنبلی تخمدان دارم یعنی؟ چون پلی کیست نیستم موندم چه کنم آخه ماه 4 اقدامم 

1364