2726

سلام من ۱۹سالمه و ا ساله نامزدمم

مادرم دچار افسردگی هست و چیزی یادم نمیده

میخواستم بدونم چجوری نامزدمو تو دستم بگیرم 

و چه کارایی بکنم که تو دلش جا باز کنم 

لطفا راهنمایی کنید 

همسرم مغازع دار هست و تایم ازادش کمه و سر همین قضیه من مدام سرش غر میزنم و غر زدنا اونو دورش میکنه از من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از این جور ماجراها توی دوران نامزدی خیلی پیش میاد مردا توی این دوران بیشتر احساس مسئولیت میکنن شوهر من جمعه ها هم کار می کرد دوران نامزدی . ناراحت نشو مردا با ما فرق میکنن افکارشونم متفاوت از ماست غر نزن بهش فقط در کمال محبتو صلحو صفا خواسته هاتو بگو و ازش بخواه خواسته هاتو زورش نکن اگر این کارو کنی احساس کیکنه درکش نمیکنی و ازت دور میشه. با خودش واسه تعطیلاتتون برنامه ریزی کن. و نذار حس کنه درکش نمیکنی کردا عاشق اینن خانمشون ازشون تعریف کنه جلوشون . هکیشه میخوای ازش انتقاد کنی رفتارها و خصلت های خوبشو بهش بگو بعد در کمال احترام انتقاد بکن و بگو اگه مثلا به فلان خواسته ی من اهمیت بیشتری بدی ممنون میشم عزیزم. هیچوقت باهاش بد حرف نزنی و احترامشو نگه دار مردا زنی رو که هوای احترامشونو دارن روی چشمشون میذارن حتی اگه با عشق هم ازدواج نکرده باشن.مدلشونه مثل ما زنا که علاقه و روابط عاطفی برامون ارجح تره.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
اشتیاقم خیلی کم شده .... به خودم نمیرسم واسه ارایشم وقت نمیذارم و خیلی ناراحتم واقعا

باهم قرار بگذارید یه ساعت های مشخصی در روز که وقت داره با هم صحبت کنید  تلفنی  صوتی  یا تصویری (چت تصویری اینترنتی)     مثلا موقع ناهار---صبح موقعی که بیدار شده می خواد بره سرکار  یا موقعی که سرش خلوت ه -- یا موقعی که کارش تموم شده داره برمی گرده خونه
هرچی بیشتر باهم صحبت کنید  بهتره              درضمن برای دیدارتون وقت بگذار برنامه ریزی کن    لباس خشکل بپوش   آرایش کن  عطر و ادکلن بزن  
سر چیزهای الکی بحث درست نکن      الکی شروع نکن به غر زدن    بجای غر زدن باهم آروم صحبت کنید و حرفتون رو راحت بهم بزنید        این رو همیشه مد نظر داشته باش     اگر با مرد بجنگی از توی خودش یه جنگجوی محکم بیرون میاره و باهات مقابله می کنه       اما اگر با مهربونی باهاش رفتار کنی  رااام رام میشه  هرچی بگی گوش می کنه        آروم با صدای کم و مهربون باهاش حرف بزن     و براش توضیح بده (ازش هم بخواه اون هم همین جوری باهات صحبت کنه) 

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

با دوستات برو تفریح ، مردها زن مستقل و قوی دوس دارن که وابسته هم نباشه ، فقط دوستاتو بیرون ببین تو زندگیت راه نده 

وابسته هیچ کی جز خودت نباش

اگه میتونی درس بخون و پیشرفت کن 

بقران همه چی شوهر نیس 

ده سال دیگه حسرت الانتو میخوری