2737
2734

دلم گرفته بچه ها اون از ازدواج اولم اینم ازاین ...

بایه آقایی ازطریق دوستم اشناشدم...اوایل ازش خوشم میومد حس کردم دوستم نداره چون زیاد پیگیر نبود و فوق العاده مغروره...بخاطر شرایط اجتماعی و ثروت زیادش ...منم خیلی مغرورم 

می‌خوام فراموشش کنم ولی از اون روزی که باهاش صحبت کردم احساس کردم بیشتر ازش خوشم میاد واینکه اصلا عاشق نمیشه چون دورش زیاده (دوستشم می‌گفت)

خلاصه الان ۳ماه میگذره از آشناییتون ولی الان باهم حرف نمیزنیم واقعیت منم مثل خودش برخورد کردم و.....

بدون خداحافظی کات کردیم ...گاهی اوقات فکرم می‌ره سمتش اعصابم خورد میشه ...بچه ها کمکم کنید خواهشاً 

می‌خوام فراموشش کنم چون اونم مایل به ادامه این رابطه نیس...

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خودت بایدصبورباشی ودل خودتواروم کنی 

چطوری؟

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    

از خدا بخواه هرچی صلاحه همون بشه و خودش کمکت کنه همین🌹 بخواه اگه مال هم نیستین مهرشو از دلت بندازه.. فقط خداست که قادر به هر کاریه پس از خودش کمک بخواه عزیزم 

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️
2738
طبیعیه میگذره  سرد میشی بهش

خداکنه 

گاهی میگم فراموشش کنم گاهی میگم کاش پیشم بود 

بهتره فقط خودت رو سرگرم کنی و ذهنت رو رها 

سعی میکنم مرسی دوستم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

سعی میکنم مرسی دوستم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

میدونی گاهی سخته فراموش کردن 

فراموش کردن صدایی که قلبت رو میلرزوند

خاطره های کوتاه و بلند

هر چه قدر هم که بگذره بازم اون زخم می مونه اما اینکه چه قدر بتونی زخمت رو کم رنگ کنی فقط به خودت بستگی داره

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم