2733
2734
عنوان

به شوهرم گفتم تو ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 99 پست
عزیز دلم انقد جبهه نگیرین بخدا خودتون صدمه میبینین. مادرش که هوو شما نیست انقد بدتون میاد ازش . مادر ...

مادرشوهرم هووی من نیست من هووی اونم نمیتونه حتی خوشی پسرشو ببینه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
استارتر به این کامنت دوستمون بیشتر فکر کن              راه حل های ...

حرفای دوران مجردی خودمه و اوایل ازدواج 

وقتی به مشاور کارهایی که کردنو میگفتم میگفت مادرشوهرت مریضه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره حرف نباید بود همون موقع رفت گرفت خوابید

خیلی سرد و مغروره حتما مثل شوهر من خیلی بیشعورن این مردا منم تو فکر جداییم و استقلال 

هرکه خوداند وخدای دلش که چه دردیست در کجای دلش😊
عزیز دلم انقد جبهه نگیرین بخدا خودتون صدمه میبینین. مادرش که هوو شما نیست انقد بدتون میاد ازش . مادر ...

دوباره پستتو خوندم خیلی حرفات قشنگه کاش الانم اینطوری فکر میکردم

2728
مادرشوهرم هووی من نیست من هووی اونم نمیتونه حتی خوشی پسرشو ببینه

نه قشنگم حتی اگه اونم اینجوری باشه، شما حساسیت نشون بدین بدتر میشه. اگه حرفی زد یا رفتاری کرد توجه نکنین میدونم سخته ولی واستون بهتره. پیش همسرتون بد مادرشو نگین هیچ وقت کلا بیتفاوت باشین یه مدت ،بهتون قول میدم بهتر بشه روابطتون

از همسرتونم عذر خواهی کنین حرف خیلی بدی بهش زدین

خیلی سرد و مغروره حتما مثل شوهر من خیلی بیشعورن این مردا منم تو فکر جداییم و استقلال 

تحت تاثیر خانواده شه خیلی

2738
تحت تاثیر خانواده شه خیلی

عوضش شوهر من اصلا تحت تاثیر هیچکس نیست خودرای هیچکس جز خودش مهم نیس از نظر اون حتی مادرشم از دستش خسته شده چه برسه به من

هرکه خوداند وخدای دلش که چه دردیست در کجای دلش😊
نه قشنگم حتی اگه اونم اینجوری باشه، شما حساسیت نشون بدین بدتر میشه. اگه حرفی زد یا رفتاری کرد توجه ن ...

ببین من حرف زیاد شنیدم ازشون یه روز ب خودم اومدم دیدم چ روزایی میتونست بهتر از این باشه و نشد چقدر باهم بحث داشتیم من گله میکردم همش هر چند ب حق بود اما شوهرم گناهی نداشت 

نه بی گناه ک نبود اگه اون درست رفتار میکرد اگه عرضه داشت میتونست جلوشون وایسته و نذاره به بی احترامیهای بیشتر و بیشتر بکشه

اما اون اعتقاد داشت خودت باید جلوشون وایستی رفتار خودت باعث شده... میدونم کلمه ی خوبی نیست اما نمیدونمچ کلمه ای جاش بذارم ک حق مطلب و ادا کنه! 

یه روز ب خودم اومدم گفتم اونا پی خوشیشونن تو کجای کاری همش بحث همش دعوا اون موقع اونا رفته بودن مسافرت و ..خوشگذرونی ..

تصمیم گرفتم روشمو عوض کنم گله رو گذاشتم کنار سپردمشون ب خدا و دیگه برای گذشته فکر نکردم..دیگه بذاس نشمردمو مرور نکردم

حالا اون شروع کرده تو هر مراسم و جشنی ازم انتظار داره بهش پیشنهاد بدم بریم خونه ی اونا اگه اینکارو نکنم کلی دعوا میکنه و میگه تا درست نشی وضع همینه! اخه این چ منطقیه

نه قشنگم حتی اگه اونم اینجوری باشه، شما حساسیت نشون بدین بدتر میشه. اگه حرفی زد یا رفتاری کرد توجه ن ...

حرفم بد بود ولی حرفای خوبم زیاد بهش زدم اما تاثیر نداشت

عوضش شوهر من اصلا تحت تاثیر هیچکس نیست خودرای هیچکس جز خودش مهم نیس از نظر اون حتی مادرشم از دستش خس ...

کار تو سخت تر از منه 

چی بگم

2706