2410
2553

هیییییییچی بلدنیستم حتی درست کردن پوره مرغ یا سیب زمینی بعد آجیل میتونم بهش بدم پوره کنم واسش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم دختر دایی من خیلی ضعیف بود بدنیا اومد

زنداییم شیش ماهش که شد بادام رو اسیاب کرد پوووودر پودر گردو رم همینطور بعد باهاش فرنی درست میکرد دیگه هیچی مداد بجزاین تا یک سال (بغلش غذایی ک خودشون میخوردن یکم بود) ماشالله خیلی باهوش و تپل مپله الان

فروش لوازم آرایش با قیمت مناسب 
عزیزم پس خودت برای غذا چیکار میکنی پس شام و ناهارمنظورمه

خودم خوب فرق داره واسه بزرگترا ....مثلا ی بار پوره سیب زمینی ومرغ خواستم درت کنم بعد سینه و سیب زمینی ک پخت دادم شوهرم برد بالابده مادرشوهرم اسیابش کنه بعد گفته رود پس آبش کجاست و اینجوری ک نمیشه ‌... منم آب مرغو ریخته بودم اخه هیچی  نداشت ن نمک هیچی .اخرشم بچه م اوقش زد

گناه داره کلا شیرمیدم خودمم شیرم کمه اصلا تابلو داره زجه میزنه عذاب وجدان دارم

چرا از غذایی که خودتون میخوری بهش نمیدی خیلیی از مادرا اینکارو میکنن بعد شیش ماه

2714
عزیزم دختر دایی من خیلی ضعیف بود بدنیا اومد زنداییم شیش ماهش که شد بادام رو اسیاب کرد پوووودر پودر ...

افرین اینکارو میکنم بهس میدن باور میکنی مغزم نمیکشه .... باید ب زبون بهم بگن تا انجام بدم اثلا هر روز نگاش میکنمو موندم چ غلطی کنم ممنونم ازت

عزیزم یه گوگل بزنی  برات حریره بادوم و فرنی و سوپ و کته و ... رو میگه چطور درست میشه... با ای ...

مرسی انگار زبونی شماها بگید بهتره عین نت پوره درست کردم اوقش زد ....ی سوال میتونم بهش برنج بدم ؟ برنجو ماست همین ماستی ک میخوریم

افرین اینکارو میکنم بهس میدن باور میکنی مغزم نمیکشه .... باید ب زبون بهم بگن تا انجام بدم اثلا هر رو ...

ایشالله عزیزم یکم که بپزی درست کنی عادت میکنی

مرسی انگار زبونی شماها بگید بهتره عین نت پوره درست کردم اوقش زد ....ی سوال میتونم بهش برنج بدم ؟ برن ...

کته کن قربونت...

اره ماست خالی کته با ماست و کره خوبه

فدات شدم معده اش کوچیکه اندازه مشت دستشه

عذا براش مزه نداره فقط درد و زحمت داره کم بده نترس افسرده نشو که چرا نخورد چرا تف کرد چرا بالا اورد طبیعیه عصبانی نشو صبور باش اون کم میخوره و اندازه خودشو میدونه 

غداهاشو تازه درست کن غذای مونده بهش نده

2706