2703
2553
عنوان

جوشااااام

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 34 پست
منم مثل تویهوصورتم شروع کردبه جوش زدن...من صابون اِن جی انار که یه صابون گیاهی هستش وواسه جای جوش وج ...

واااای کلیندومایسونو نگوووو، من یه سال پیش چندبار استفاده کرذم، کل صورتم پوست پوست شد، خشکککک، خیلی داغون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دانشجو چیه، من نزدیک عقد ام، کل صورتم جوش بود، البته منم یک سالی هست درگیر شدم، قبلا صورتم مثل آینه ...

وای تروخدادیگه استفاده نکن اصلاااااااا...خاک رس سرطان زاس ...البته اینایی که توعطاریامیفروشن نه جنس اصلش..منم یه مدت استفاده کردم ولی وقتی پیش دکترپوست رفتم گفت به هیچ عنوان استفاده نکن

دانشجو چیه، من نزدیک عقد ام، کل صورتم جوش بود، البته منم یک سالی هست درگیر شدم، قبلا صورتم مثل آینه ...

حتما میخرم  بخدا بهم‌میگن چرا اینجوریه  صورتت‌خجالت ‌میکشم فک‌میکنن به خودم ‌‌‌‌‌نمیرسم

یا مثلا دختر عموم  بام ‌روبوسی نکرد ‌یه بار خیلی جوشام  بد  بود گفت نه بعد به منم سرایت ‌میکنه اینا ‌خیلی ناراحت ‌شدم بغض کردم 

2456
واااای کلیندومایسونو نگوووو، من یه سال پیش چندبار استفاده کرذم، کل صورتم پوست پوست شد، خشکککک، خیلی ...

شماپوستتون خشک بوده یامعمولی...ایشون پوستش چربه...من پوستم خشک بودولی اینجوری ام نشدصورتم

وای تروخدادیگه استفاده نکن اصلاااااااا...خاک رس سرطان زاس ...البته اینایی که توعطاریامیفروشن نه جنس ...

چه ربطی به سرطان داره؟؟؟  خب حتما حنا هم که واسه جوش میذارن باید سرطان زا باشه

حتما میخرم  بخدا بهم‌میگن چرا اینجوریه  صورتت‌خجالت ‌میکشم فک‌میکنن به خودم ‌‌‌‌‌نمیرسم ی ...

واسه شما که دانشجویید، جوش جوانیه،،،،خوب میشه. من از وقتی نامزد کردم جوش خیلی میزنم :( برعکسه

2714
چه ربطی به سرطان داره؟؟؟  خب حتما حنا هم که واسه جوش میذارن باید سرطان زا باشه

عزیزم این حرف من نبودحرف دکترپوست بود...بازم صلاح کارخویش خسروان دانندمن قصدم فقط اطلاع رسانی بود

حنا دارم‌ اتفاقا  تازه واسه موهام گذاشته بودم ‌ خوبه واسه جوش؟

اره، حنا و عرق شاطره مخلوط کن، بذار، نمیدونم نارنجی بشه صورتت یا نه، من نزدم ولی دکتر گفت خوبه. کلا چیزای گرم کمتر و چیزای خنک بخور. عرق بخور، گلاب بزن صورتت و... 

واسه شما که دانشجویید، جوش جوانیه،،،،خوب میشه. من از وقتی نامزد کردم جوش خیلی میزنم :( برعکسه

اره خب  ولی باید ببینی وضعمو مثلا ماهی یکی دو بار جوش مجلسی بزنی یا جوشای ریز داشته باشی تو کل صورتت ‌ اره دیدم

ولی اینکه فقط رو گونه ‌سمت راستم بزنه اونم  دردناک ‌و‌چرکی  بعضی وقتا   دو تا ‌رو هم  در میاد  بخدا

اره، حنا و عرق شاطره مخلوط کن، بذار، نمیدونم نارنجی بشه صورتت یا نه، من نزدم ولی دکتر گفت خوبه. کلا ...

اره حتما گلاب و کاسنی  میارم  

چای سبز و گلاب هم میزارم  تو قالبای ‌یخ ‌میزنم  به  صورتم

اره خب  ولی باید ببینی وضعمو مثلا ماهی یکی دو بار جوش مجلسی بزنی یا جوشای ریز داشته باشی تو کل ...

اینکه علت جوش چیه، از روی محل جوش مشخص میشه. مثلا میگن جوش روی گونه، به علت مشکلات تنفسی و آلودگی هوا ست بیشتر. ولی چون میگید فقط یه جای خاص میزنه، بد نیس به متخصص مراجعه کنید. من واسه مشکل جوشم، حتی الکی الکی ازمایش کبد و ازمایش خون هم دادم، بعد جوابو بردم واسه دکتر متخصص پوست که تعجب کرد

2706