2737
2739
عنوان

دوس ندارم مادر شم

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 38 پست

استارتر حرف دل منو زدی عشقم

من وقتی بچه گریه میکنه دلم میخواد سرشو بکبونم تو دیوار بکشمش انقدر صدا نده😐

دستشویی و اینا ک دیگه بماند ...

ولی اینجا این حرفو زدی الان تعدادی دلواپس میان بهت حمله میکنن عزیزم تجربشو داشتم

مجردی؟

بله اخه قبلا پیش اومده به طرف گفتم بچه نمیخوام ازدواجمون سر نگرفته ، یا انگ بی مسیولیتی و بی احساسی زده 😓😭 دست خودم نیست که 

بعد خودمم دو تا داداش داشتم مخصوصا برادر کوچیکمو خوب یادمه نوزادیشو ، واقعا یاد جیغاش و گریه هاش میفتم تنم میلرزه مریض احوال هم بود خیلی خاطرات بدی دارم خیلی 

وسواس هم دارم 😢 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا منم دعا کنید

قربونت بشم ان‌شاءالله مصلحت خدا در این باشه که به زودیه زود نی نی دار بشی فدات شم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2728
اتفاقا بچه که دنیامیاد بهترین بوی دنیاروداره😍😍مادرشدی درک میکنی حرفمو😍 بقیش هم عادی میشه همونطور ...

امیدوارم چون حتی برای داداشمم که میمیرم بدم میومد وقتی بچه بود 😭😭😭😷اما واقعا دوسش دارم جوونمه 

بله اخه قبلا پیش اومده به طرف گفتم بچه نمیخوام ازدواجمون سر نگرفته ، یا انگ بی مسیولیتی و بی احساسی ...

ن این حرف و نزن ایشالا ک بسلامتی ازدکاج کنی ولی گلم هیچ لذتی بالاتر از مادر شدن نیست .الکی ک بهشت و نمیکنن زیر پای مادرا زحمت داره اون چون برادرت بود خودت 9 ماه تو بدن خوت بوجودش نیاوردی ک بخاد برات شیرین باشه فرق داره کلی

2738
منم مثه تو بودم.. ولی عاشقه بچه هام. ولی من ترسم از بهم ریختن اندامه. ولی الان دختر خواهرمو میبینم ح ...

شماها چرا اینجوری هستین کم لطفی میکنین اول ببنین خدابهتون میده ایشالا ک بده بعد ب فکر خودتون باشین کفر نعمت نکنین

استارتر حرف دل منو زدی عشقم من وقتی بچه گریه میکنه دلم میخواد سرشو بکبونم تو دیوار بکشمش انقدر صدا ...

اره من واقعا توان نگرانی برای بچه رو ندارم ، خیلی خیلی سخته اوونم تو ایران دخترش یجور پسرش یجور 

چون چهارتا بچه هم بودیم و پر جمعیت کلا از بچه بیزار بودم و هستم 

هیچچچچ حسی به مادر شدن ندارم 😕😕😕😫 کاش یه مرد پیدا درکم کنه بچه نخواد هیچ وقت هم پشیمون نشه 

امیدوارم چون حتی برای داداشمم که میمیرم بدم میومد وقتی بچه بود 😭😭😭😷اما واقعا دوسش دارم جوونمه&nb ...

طبیعیه گلم منم خواهرم بدم میومد ولی بچم وجودمه،مطمئن باش برابچت چندشت نمیشه😁

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706