2726
عنوان

نی نی یار کمک توروخدا

992 بازدید | 128 پست

نی نی یار کمک

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

@نی_نی_یار_1    

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_5    

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

چقدر نامردین یکی امد شماره گرفت برای چله ایدی زن بود رفته شماره مو انداخته سایت صیغه خداروخوش میاد

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

دارم سکته میکنم ۱۰نفر زنگ زدن میگن شما خانم سایتی جداشدی فلان کاربر شماره داده دارم میمیرم

😨😨😨😱😱😱😱از کجا فهمیدی؟

کلی مرد زنگ زد گفت فلان کاربر داده

ببخشید من چون تازه وارد سایت شدم نمیدونم و خیلی دوست دارم بدونم.. قضیه نی نی یار چیه...ایشون کیه... کارش چیه... اونم آدمه یا رباته... چه مواقعی باید و چجوری باید پیداش کنیم... میشه توضیح بدین ممنون میشم 

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️

چرا باابروی من بازی کردی خیرنبینی 

2706