2410
2553

اگه میشه بگین چطوری مانتو آستین کیمونو به شدت گشاد رو تنگ کنیم؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از حلال زیر بغل کم کن اول با دست و کوک بدوز پروکن اگه خوب بود قیچی کن و چرخ کن

اینکارو کردم انگار پف میکنه از همه جا .گفتم شاید روش من اشتباهه

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2456
یکی مانتوهات ک دلخواه بزار روش دقیق با سوزن فیکسش کن بعد اضافشو بچین 

دوس دارم اینکارو بکنم ولی چون شوهرم سوغاتی برام اورده میترسم ناراحت شه .حالت مانتو لشه ولی من نمیپسندم آنقدر زیاد میخوام یکم جمع وجورش کنم

اشتباه انجام دادی عزیز زیر بغل واسه استین ساده ک‌هلال نیس شبیه ال باید باشه یکی مانتوهات ‌ک استینش خوبه و اندازته و دوش دارز ب عنوان الگو استفاده‌کن 

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
اشتباه انجام دادی عزیز زیر بغل واسه استین ساده ک‌هلال نیس شبیه ال باید باشه یکی مانتوهات ‌ک استینش خ ...

خب اصن ازش نچین فقط رو مسیر خودش تنگش کن خیلی اسونه اگ نزدیک بودی برات انجام میدادم

2714

از قسمت مچ تا خط کمر

هلال مناسب در نظر بگیر و روی مانتو مشخص کن

بعد کوک بگیر

اگه دیدی خط کمر خوب نیست و درست در نمیاد

تا خط ب ا س ن ، هلال کن

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
از استین زیر بغل تا پایین مانتو رو بشکاف بعد اونقدر ک میخوای از کیمونوش کم کن بعد دوخت کن 

یعنی هلال ندم اصلا؟ال ببرم‌؟

از قسمت مچ تا خط کمر هلال مناسب در نظر بگیر و روی مانتو مشخص کن بعد کوک بگیر اگه دیدی خط کمر خوب ...

اهان مرسی دوست مهربونم برات صلوات فرستادم .یعنی برای همه ی اونایی که جواب دادم چون میدونم شوهرم ناراحت میشه اگه نپوشم

خب اصن ازش نچین فقط رو مسیر خودش تنگش کن خیلی اسونه اگ نزدیک بودی برات انجام میدادم

الهی عزیزم که آنقدر مهربونی چشم حتما انجام میدم 

اهان مرسی دوست مهربونم برات صلوات فرستادم .یعنی برای همه ی اونایی که جواب دادم چون میدونم شوهرم نارا ...

ممنون عزیز دلم😍💖🌹

امیدوارم شما هم حاجت روا بشید💐💞💝❤🙏

حتما بپوش چون اگه نپوشی تو ذوقش میخوره 

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
یعنی هلال ندم اصلا؟ال ببرم‌؟

ن ال نبر من فک‌کردم نیخای استینشو مدل ساده بکنی 

میخای فقط تنگ شه رو مسیر خودش چندین سانت بالاترو بدوز خیلی راحته بوخودا

2706