2733
2734
عنوان

نمیدونم چرا بختم اینجوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 59 پست
میگم که فقط کافیه شاغل  باشی اونم از نوع معلم دیگه هر روز خواستگار در خونتون هستن همچین مردمی ه ...

حالا چرا معلم

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستهات اغراق میکنن.یکیش برادرشوهر خود من.میگه مگه خرم که زن بگیرم!؟باید هزینه مراسم و مسکن و ماشین ...

امان از این دخترای دم دستی (دور از حضور جمع)، مجردا رو یه جور بدبخت کردن، متاهل ها رو یه جور دیگه

خیلی 
اخه نمیدونی از همه طرف تو فشارم خانواده فامیل 

اخه او نا نمیرن زیر یه سقف تو میری بد بخت میان کمکت میان همراهت بد بخت شن نه؟

پس الکی کاری نکن ایران میگن دیره دیر ینی مردی دیگه زمان نداری

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2728
نه دانشجوم

عزیزم جدی گفتم من واسه داداشم دنبال یه دختر سنگین هستیم ،، خواستی پیام بده بیشتر آشنا شیم

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
امان از این دخترای دم دستی (دور از حضور جمع)، مجردا رو یه جور بدبخت کردن، متاهل ها رو یه جور دیگه

آی گفتی.گل گقتی واقعا😧

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738
متاسفانه چیزی ام نمیشه بهشون گفت. همچبن حمله مبکنن که زندگی خودمون به خودمون ربط داره و خصوصیه و ...

دقیقا.چندین سال پیش یه سید به پدرم گفت زمانی داره پیش میاد که باید کر و کور و لال باشی.الان همون زمانه‌ست.دهن بازمیکنی ترور شخصیتی میشی.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
متاسفانه ما هم دقیقا افتادیم تو این زمان    

شانس ماست😭😭😭اوضاع اقصادی و سیاسی و اجتماعی و....‌همش درست تو زمان ما باید به هم بریزه😢😢

شانس ماست😭😭😭اوضاع اقصادی و سیاسی و اجتماعی و....‌همش درست تو زمان ما باید به هم بریزه😢😢

دقیقا، عجب شانسی داریم. من که زیاد فکر کردنی واقعا کم میارم. حالا باز شما ازدواج کردی از اون جهت خیالت راحته، آدم اصلا میمونه که تو این اوضاع به کدوم پسر اعتماد کنه. خواستگارها هم که نگم برات چقد اذیت میکنن.  

خیلی 
دقیقا، عجب شانسی داریم. من که زیاد فکر کردنی واقعا کم میارم. حالا باز شما ازدواج کردی از اون جهت خیا ...

نگووووو😭😭😭تو رویاهام میگم کاش میشد به گذشته برگشت.مجردی پادشاهی کردم.الان تو این اوضاع باید فکر دونفر دیگه جز خودم هم بکنم و غصشونو بخورم.

نگووووو😭😭😭تو رویاهام میگم کاش میشد به گذشته برگشت.مجردی پادشاهی کردم.الان تو این اوضاع باید فکر د ...

درسته مسولیت متاهلی هم واقعا سنگینه. ولی مجردی زیاد هم یه جوریه. اذیت کننده اس، همش بلاتکلیفی. 

خدا باعث و بانی این شرایط رو لعنت کنه، کسی نیس که خیال آسوده داشته باشه

خیلی 
2706