2733
2734
عنوان

نمیدونم چرا بختم اینجوریه

499 بازدید | 59 پست

از نظر موقعیتخانواده تحصیلات و نجابت به خدا هیچی کم ندارم زشتم نیستم اخه چند نفر تا حالا بهم گفتن شبیه دختر روسی هایی سفید و بورم (برای جلوگیری از حملات احتمالی واسه پز دادن نمیگم کلا میگم زشت نیستم) ولی نمیدونم ملت چی میخوان شاید چون کلا کم رفت و آمدیم کسی نمیدونه وجود دارم یا کلا بخت ندارم

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین وقتش که بشه شوهر میکنی نگران نباش.هرچی زور بزنی نمیشه باید قسمتت بیاد من واقعن بهش اعتقاد دارم ...

اخه دیر شده الان مجبورم با یکی که دوسش ندارم ازدواج کنم بی عشق

منم 32 ام بشین سر جات 😆😆😆😆😆

😂خالم۳۷

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
2738

الان انقداوضاع خرابه که پسرا از ازدواج فراری شدن.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

عزیزم چند سالته من واسه برادرم دنبال دخترم اگر دوست داشتی بیا بیشتر باهم آشنا شیم

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

پسرا پول ندارن‌ازدواج‌نمیکنم.‌من خودم امشب یه خواستگار‌داشتم ۴۰ سالش بود و کل داراییش ۳۰ میلیون بود. خونه هم نداشت. میگفت جهاز کامل باید بیاری. عروسی هم‌نمیگیرم. مهریه هم حددداکثر ۱۰‌تا سکه‌. منم گفتم خونه بابام‌بشینم‌سنگین‌تره. انداختمش بیرون

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم
الان انقداوضاع خرابه که پسرا از ازدواج فراری شدن.

یعنی فقط من نیستم اخه دوستام هی میان از خواستگار هاشون نیگن

2706