2733
2739
عنوان

میخوام چادری بشم. نظرتون؟؟😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1516 بازدید | 128 پست

به نظر من اسی قبل سر کردنت نیت کن برای شادی دل حضرت زهرا سر میکنی اینطوری هم ثواب کردی هم عشق چادر بیشتر به دلت میوفته و باعث میشه اراده ات رو واسه حرف مردم قوی تر کنی من خودم اینطوری چادری شدم و هر گسی هم حرف اضافه میزد میگفتم با حضرت زهرا س قرار گذاشتم خودمو بیشتر شبیه ایشون کنم نه شبیه عقاید مردم.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی جان با اجازه دوستان که نظرات خوبی درباره مدل چادر دادن من تو این یه مورد خبره ام و با اجازتون نظرمو بگم.من مدل چادرایی و ک دارم اینان:ساده،ملی،شالدار،لبنانی،قجری،صدفی،بحرینی،عربی،دانشجویی،و جده.همه مدلایی که دارم و استفاده میکنم بنظرم جده بهتر از بقیه ست.چون هم گشاده و راحت.هم اکثرا از جنسایی برا دوختش استفاده میشه که سبک و راحته چون دو قواره چادر برده نباید سنگین باشه رو سر. البته بهترینش چادر معمولیه که فعلا برا تو سخته چون اول راهی

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....
2728
به نظر من اسی قبل سر کردنت نیت کن برای شادی دل حضرت زهرا سر میکنی اینطوری هم ثواب کردی هم عشق چادر ب ...

چه خوب عزیزم اتفاقا خیلی فکر خوبیه منم خیلی ایشون رو دوست داشتم همیشه، اره حتما اینکارو میکنم مرسی از کمکت😍

واقعا شماهایی که میگید اطراف ما به چادر نگاه بدی دارن کجای کشور زندگی میکنید والا اطراف ما همه با شل ...

یک ترم تو دانشگاه تنها بودم😬تهران. تنها چادری بین 180 دانشجو

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
اسی جان با اجازه دوستان که نظرات خوبی درباره مدل چادر دادن من تو این یه مورد خبره ام و با اجازتون نظ ...

چادر جده بگم به فروشنده؟ من میخوام هی عقب نره چون موهام باز میشه😀 خوبه واسه این مورد؟

چادر جده بگم به فروشنده؟ من میخوام هی عقب نره چون موهام باز میشه😀 خوبه واسه این مورد؟

اره بگو مدل جده میخوام.ن اذیت نمیکنه.من که باهاش راحتم.

حسنی رو یادم رفت بگم.از چادر حسنی ام راضیم.خیلی خوبه.من چادرامو از فروشگاه حوزه میگیرم.توام برو بپوش مدلای مختلفو ببین با کدوم راحت تری.

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....
2738

ببخشید چرا میخوای چادری بشی؟ خیییییییلی دست و پا گیره خیییییلی. خودم چادری ام. ولی ندیدم کسی که از مانتو به چادر رو آورده باشه و بتونه تحملش کنه. مگر کسایی که از همون اول چادری بودن

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
چه خوب عزیزم اتفاقا خیلی فکر خوبیه منم خیلی ایشون رو دوست داشتم همیشه، اره حتما اینکارو میکنم مرسی ا ...

خواهش میکنم عزیزم. مبارکت باشه. اوایلش جبهه گیری و تمسخر هست اما به کسی اجازه نده آزادی و پوشش درست رو توی افکار خودشون بدونن هر وقت دیدی اراده ات داره تضعیف میشه یه تسبیح برای شادی روح خانم زهرا س صلوات بفرست و از خودشون مدد بخواه. اراده ات قوی تر میشه.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
ببخشید چرا میخوای چادری بشی؟ خیییییییلی دست و پا گیره خیییییلی. خودم چادری ام. ولی ندیدم کسی که از م ...

من نمونه بارز از مانتو به چادرم قبلا هم چادری نبودم.

ببخشید چرا میخوای چادری بشی؟ خیییییییلی دست و پا گیره خیییییلی. خودم چادری ام. ولی ندیدم کسی که از م ...

ولی من خیلیا رو دیدم، خب به چادر علاقه مند شدم،وقتی با چادرم از نگاه بد مردا در امانم ، خیلی امنیت میده، از طرفی مورد تایید حضرت زهرا و شهدا عزیزه

یعنی اگه شما جای من بودی چادر رو انتخاب نمیکردی؟

احسنت بهتون شفاعت خانم زهرا نصیبتون بشه

همچنین شما دوست خوبم.

وای خیلیی سخته بخدااااا، کاش این اراده تورو منم داشته باشم خدایا خودت کمک کن

من برام این سختش کرد که به عشق و احترام مامانو بابام سر کردم نه اعتقاد قلبی. ازین موضوع ناراحتم و ترجیح میدادم اول عاشقش بشم بعد سر کنم. من نمی آرمش زمین حداقل برای دانشگاه چون حاضر نیستم با اون افرادیکه شخصیت سستی دارن و میان دانشگاه میزارن کنار یکی بشم. الان شدیدا باهاش احساس خاص بودن میکنم😂ولی یه نصیحت خواهرونه. تا از خودت مطمئن نیستی چادر سر نکن. خودتو از لحظ اعتقادی رشد بده. اوج که گرفتی برای کامل تر شدن چادرم بپوش. من خیلی سختمه. میتونم همین الان بذارمش کنار اما چون پوشیدم یه تایمی به خودم اجازشو نمیدم.

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2706