2737
2734
عنوان

میخوام چادری بشم. نظرتون؟؟😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1516 بازدید | 128 پست
فدات شم نمازت رو درست کنی کم کم همه چیزت درست میشه خیلی حواست به نمازت باشه گلم اول نمازت رو بخون کم ...

اها مررررسی حتما میرم گوش میکنم، البته فکر میکنم خوندن زندگی نامه شهدا هم خیلی کمک میکنه، چون من به همه شهیدا مخصوصا مدافع حرم ارادت خاصی دارم❤

دقیقا باهات موافقم،منم چندبار این امنیت فوق العاده ی حجاب رو تجربه کردم، فقط امیدوارم بتونم با حرف و ...

برات مهم نباشه.خیلیا ب من میگفتن این ملافه چیه دور خودت پیچیدی.یا میگفتن شنل انداختی سرت.یا میگفتن شدی مثه مادربزرگا.ولی باورت میشه یک بارم شک نکردم ب تصمیمم.قاطع باش.امیدوارم موفق باشی😘

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها مررررسی حتما میرم گوش میکنم، البته فکر میکنم خوندن زندگی نامه شهدا هم خیلی کمک میکنه، چون من به ...

اره عزیزم من خودمم خیلی دوست دارم و میخونم زندگی نامه شهید ابراهیم هادی هم خیلی خوب اسم کتابش سلام بر ابراهیم هستش تونستی حتما بخون فوق العاده 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
برات مهم نباشه.خیلیا ب من میگفتن این ملافه چیه دور خودت پیچیدی.یا میگفتن شنل انداختی سرت.یا میگفتن ش ...

افرررررین به این اراده قوی، به منم میگن این حرفا رو مطمئنا، چجوری انقدر با اراده ای خوش بحااااالت😥❤

2728
خیلی عجیبه اما بقیه نگاه بدی دارن من خیلی چادر دوس دارم اما بیشتر وقت ها به خاطر نگاه های بد خیلی اذ ...

چادر یه انتخابه مهم اینه افکار خودت برات مهم تره یا نظر بقیه. من قبلا مانتویی بودم خیلی هم جبهه گیر داشتم تنها من توی خونواده بودم که چادر رو انتخاب کردم و سرم گذاشتم به جرات میگم از وقتی چادر میذارم چشم چرونی های مردایی که تمام اجزای بدن آدمو وقتی از جلوشون رد میشی آنالیز میکنن و البته مزاحمت ها به حداقل ممکنش رسیده و خیلی راحت ترم. 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
اره عزیزم من خودمم خیلی دوست دارم و میخونم زندگی نامه شهید ابراهیم هادی هم خیلی خوب اسم کتابش سلام ب ...

چشمممم عزیزم حتما میرم دنبالش مرسییییی از کمکت خدا پشت و پناهت❤❤🌹

عزیزدلمم ب دلت افتاده ک کاملترین پوششو انتخاب کنی پس خوشبحالت برو ی چادر خوشکل ک با مدلش راحت باشی بزن کمکم عادت میکنی همه جا هم میتونی باهاش بری و محدودیتی هم ک الان فکر میکنی برات پیش نمیاد 😍😘

2738
افرررررین به این اراده قوی، به منم میگن این حرفا رو مطمئنا، چجوری انقدر با اراده ای خوش بحااااالت😥❤

به خودت و تصمیمت و حال خوبه با چادرت ایمان داشته باش بقیش خودش حل میشه...

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....
چشمممم عزیزم حتما میرم دنبالش مرسییییی از کمکت خدا پشت و پناهت❤❤🌹

قربونت بشم خواهش میکنم

ممنونم عزیزم 😘💟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
عزیزدلمم ب دلت افتاده ک کاملترین پوششو انتخاب کنی پس خوشبحالت برو ی چادر خوشکل ک با مدلش راحت باشی ب ...

عزیزم قربونت😍 بنظرت چطور چادری بخرم که برای دانشگاه و خیابون مناسب باشه؟ ملی دارم ولی اصلا راحت نیستم باهاش

عزیزم قربونت😍 بنظرت چطور چادری بخرم که برای دانشگاه و خیابون مناسب باشه؟ ملی دارم ولی اصلا راحت نیس ...

دانشجویی راحت تره.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2706