2733
2734
عنوان

دیدین چ توهین زشتی کردن ب دختران نینجا😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3245 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا سطح فرهنگ و شعور مردم ایرانو میرسونه اون کامنت ها

شما کجاییییی هستی???

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2731

به نظر من خوب کاری کرد گفت.خیلییی اعتماد به نفس داشت که جلوی دوربین اینو گفت و اصلا هم خجالت نکشید و خودشم خندید.قشنگ اون کسی که این حرفو زده بودو خوردش کرد

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

قیافشون ایرادی نداشت انصافا مخصوصا فرجی پور که معلوم بود یه ورزشکار حرفه ایه

خوب کاری کرد گفت دمش گرم 

هرکی هم توهین کرده تربیت خانوادگیشو نشون داده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

تو برنامه زنده کسی از قبل حرفایی که میزنه رو تمرین نکرده

اتفاقایی که میفته پیش بینی نشده

به هرحال یه موقع هایی آدم حواسش نیست یچی میگه

خودت تو مهمونیا تا حالا برات پیش نیومده که یهو یچی بگی و طرف ناراحت شه و پیش خودت بگی آخ کاش نگفته بودم؟

بچه ها چرا انقد ایراد میگیریم ما

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2738
کسی که به کارش مطمئن باشه همچین چیزی رو مطرح نمیکنه جلوی این همه بیننده  حالا اگر اول میشدن مط ...

قبل اعلام نتایج گفت

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
فضای مجازی همینه دیگه، اون سنسی نباید اون حرف رو تو تلویزیون مطرح میکرد

چرا خب اون که کاره بدی نکرده حرف بدی هم نزده.اونی که این حرفو زده باید خجالت بکشه 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

فرجی پورم خودش نباید خودشو اینطوری خطاب میکرد

اصلا گفتنش درست نبود این یک

دوم اینکه یعنی چی که ما نقشی تو چهرمون نداشتیم دیگه ببخشید؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2706