2733
2734
عنوان

شماهم وقتی سرتون رو میخارونید مایع پنیری شکل زیر ناخنتون جمع میشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12054 بازدید | 132 پست
خو چربی پوست سرته!!!! جوک داری میگیا دیگه ماست که مایه نکردی رو کله ات😁

نه دقیقا مثل ماسته سفته

دوساله اینجوری شدم، دارم کچل هم میشم😢😢😢😢

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینایی که میگی علائم کبد چرب هست. باید کبدت رو درمان کنی و پوست سرت رو هم درمان کنی.

واقعااااا،، ولی علائم دیگه ای ندارم

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2731
نه دقیقا مثل ماسته سفته دوساله اینجوری شدم، دارم کچل هم میشم😢😢😢😢

خدایا! دارم فارسی صحبت میکنما!!!! پوست سرت چربه ربطی هم به ریزش موهات نداره برو دکتر تا شامپو مناسب واست تجویز کنه

شامپو کلییر هم خوبه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
واقعااااا،، ولی علائم دیگه ای ندارم

اینا علائم کبد چربه ببین هیچ کدومو نداره.

شوره سر چرب. جوش تو کمر و بازو و صورت. احساس گیجی. احساس خستگی مزمن. گرم شدن و گر گرفتن و عرق کردن زیاد. درد پهلو سمت راست. چاقی شکم. عرق زیاد و بد بو و چسبنده زیر بغل. مدفوع چسبنده. ریزش مو. عصبانیت. تمرکز کم. تیرگی زیر چشم. لکه صورت. دهان تلخ مزه. ترش کردن معده. خیلی نگران کننده نیست همین علائمی هم که داری با کمی پرهیز غذایی و دم کرده درمان میشه عزیزم. 

خدایا! دارم فارسی صحبت میکنما!!!! پوست سرت چربه ربطی هم به ریزش موهات نداره برو دکتر تا شامپو مناسب ...

موهام خشک خشکه ، اینم که میگم چربی نیست اصلا مثل ماسته😐😶😶

نمیدونم شاید🙁

2738
اینا علائم کبد چربه ببین هیچ کدومو نداره. شوره سر چرب. جوش تو کمر و بازو و صورت. احساس گیجی. احساس ...

نه هیچکدوم ندارم فقط ریزش مو ،، رنگمم از اول زرد بوده🤔🙁

نه هیچکدوم ندارم فقط ریزش مو ،، رنگمم از اول زرد بوده🤔🙁

بالاخره یه مشکلی هست. بهتره دکتر بری اگه خودت نمی تونی تشخیص بدی عزیزم. حالا یا مشکل قارچ و اگزما هست. یا خشکی پوست سر. یا مشکل گوارشی. 

الان ما چيكار كنيم خب!!

چرا حال بقيه رو بد ميكني!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بیشتر مردم برای صبحونه همون پنیر فقط میخوردن حالا نمیشد نگی پنیر فقط بگی یچیز سفید😐 نه ما نداریم زیر ناخنمون برو حموم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706