2733
2734
فاطمه عبادی اول محمد زارع دوم  پارسا سوم سعید فتحی روشن چهارم  نینجا  پنجم

مرسی گلم...من فک میکردم پارسااول شه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم عزیزم  منم فکر میکردم اول یا دوم بشه ولی خب رای مردم بود موفق باشن همشون

😊😊

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2731

بچه ها چرا فک میکنید چون اشکمونو در آورد رای دادن بهش؟

ایشون از قدیم برای بچه های سرطانی کار کرده بدون مزد و منت حالا که پولی گیرش اومده حتما بخشیشو خرج کار خیر میکنه. در ضمن اجرای آخرش درسته تلخ و غم انگیز بود ولی واقعیت داشت یه کاره فرهنگی بود که کرد میدونید چقدر تاثیر گذاشت رو تصمیم خیلیا و حون چند نفرو نجات داد؟قطعا بی تاثیر نبود

از دست زدن مردم فکر کنم متوجه شدین که چی به چیه

بهت تسلیت میگم 😆😆😆😆

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد
اره بخدامحمد میتونست خیلیای دیگه رو هم بیاره تو کار درد مردمو می فهمید🙁🤕

اونوقت خانم عبادی درد مردم رو نمیفهمن ؟ این همه اجرا اجتماعی داشتن 

یه مشت بچه دبیرستانی ریختن تو نی نی سایت محمد محمد میکنن 

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد
2738
اونوقت خانم عبادی درد مردم رو نمیفهمن ؟ این همه اجرا اجتماعی داشتن  یه مشت بچه دبیرستانی ریختن ...

خجالت بکشین خانم این چ طرز صحبت کردنه من سن و سوادم بیشتر از شما نباشه کمتر هم نیست اولا من اصلااا وقت نگاه کردن این برنامه مسخره رو نداشتم و قسمت اخرو دیدم ثانیا کاملا معلوم بود اون پسر بیشتر زحمت کشیده بود و معدود بودن کسایی که از برنده شدن این خانم خوشحال باشن حالا پشت برنده شدن ایشون چ ترفندهایی بود بماند

روز خوش

اره باز خوبه  واقعا خوب بود این ایذشون .اون صدتومن پارسای منم بدن بچه پیشرفت کنه اه

پارسا انقدر وضع مالیش خوبه ک نیاز ب این پول نداشت ودرضمن خانم عبادی در راستای بچه های سرطانی هر کاری از دستش برمیاد انجام میده

پارسا انقدر وضع مالیش خوبه ک نیاز ب این پول نداشت ودرضمن خانم عبادی در راستای بچه های سرطانی هر کاری ...

توضیح دادن که از یه خانواده ی کاملا متوسط هست پدرشم کارمنده

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏

نفر اول تا پنجم معلوم بود از همون اول 

عبادی همه دوست داشتن من می دونستم اول میشه 

محمدو جوونا دوسش داشتن و دخترا😁😁 

پارسا ترکا بهش رای دادن 

دخترای نینجا هم چون زشت بودن به قول خودشون پنجم شدن 

سعید فقط من فک می کردم پنجم بشه و چهارم شد 😊

بازی برد و باخت داره و عبادی هم اگه اشک درنمیاورد هم رای میاورد بعضیا دوست دارن موفقیت دیگرانو کم جلوه بدن 

این طور نیست کارش خوب بود 

ارمیا حقش نبود اول شه😂😂😂😂

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706