1373
1363
عنوان

اجحاف عصر جدید

18641 بازدید | 273 پست

وقت نامردی میدن

نینجا چقد مملس چقد

پارسام خوند

آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را، و هر دو را از دست خواهند داد.

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

بعید میدونم نینجا رای بیاره 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم وخواهرزادم یه صلوات مهمونم کنید!؟❤                 خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! به کودکی ام بنگر… هرچند خودم تو را گم میکنم اما ….تو پیدایم کن…

اره دقیقا چرا پارسا خوند 😡 خب این خودش تبلیغ بود 

پس بقیشونم یه تیکه از کارشونو انجام میدادن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

پست اول چی نوشتی استارتر؟متوجه نشدم

وزن شروع:۸۵😣وزن فعلی۶۸/۵😅هدف اول۶۵😍هدف دوم۶۰😍😍هدف سوم۵۶😍😍😍قد۱۵۹😄.                                                                                     🌼🌼🌼تاپیک لاغری خانمای۸۵کیلویی.🌼🌼🌼       

۷۸۰*۷۷ رای بدین لطفا

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
اره دقیقا چرا پارسا خوند 😡 خب این خودش تبلیغ بود  پس بقیشونم یه تیکه از کارشونو انجام میدادن& ...

دووووووووست داشته بخونه عشقش کشیده بخونه به کسی ربطی ندااااااره بفهمین لطفا

وخدایی که بشدت کافیست
1226
من فقط میخوام علیخانی بره ماه عسل که بود دوسش داشتم ولی عصر جدید خیلی وراجی کرد

عصبی میشم بمهمون میگ وقت نیست هی میپره تو حرف و خودش ور میزنه

آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را، و هر دو را از دست خواهند داد.
دووووووووست داشته بخونه عشقش کشیده بخونه به کسی ربطی ندااااااره بفهمین لطفا

چته 😐

1364