2726

عزیزم پیگیرش شو برو سونو واژینال بد معلوم شه خیلی خطر ناکه من ثابقه خارج رحمی دارم 

من هفته 7 فهمیدم ه خیلی دیر شده بود البته کم کاری دکترمم بود زود برو دکتر سونو واژینال برات مینوسیه معلوم میشه داخل رحم باشه ایشالله داخل رحمه

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

خیلی ذهنمو مشغول کردی گفتم بگم بهت تاپیکت ترکید 

زود برو کسی نبود منو راهنمایی کنه اونموقع گفتم بهت بگم دیر نری

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

من هفته ۵ رفتم گفت خارج از رحمه . پریروز رفتم تشکیل بود قلبشم میزد . نمیشه به یه سونو حتی واژینالش که من انجام دادم اکتفا کرد ‌ اول باید با بتا مشتص بشه . ویشون هنوز به سیکلش نرسیده دو روز مونده تغیرات هورمونیه به نظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هفته ۵ رفتم گفت خارج از رحمه . پریروز رفتم تشکیل بود قلبشم میزد . نمیشه به یه سونو حتی واژینالش ک ...

خوبه خدار وشکر که سلامته

بهرحال یه سونو بره مشخص میشه اگه بتاش بالا باشه و تو رحم چیزی دیده نشه میفهمن بیشتر مراقبه واینمیسته تا 6 و 7 هفته 

2728
واااای الهی چه حالی شدی چقدر سخته هر ثانیه استرس داره 

دو هفته ی خیلی بدی بود . با وجود تحمل ویار این فکر و خیال برام زیادی بود . بهم گفت اگرم خارج از رحم باشه به خاطر قرص اورژانسیه که خوردی

خارج رحمی علائم داره... اگه یکی شو حتی داشته باشی باید سونو بشی!  البته هفته 5 حداقل چون قبلش نشون نمیده 

من لکه بینی داشتم دکترم هفته 5 سونو واژینال فرستاد! 

درد کمر، زیر شکم، پادرد، تهوع شدید و... هم از علائمش فک کنم اما ممکنه تو بارداری نرمال هم اینا رو داشته باشی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
بتاي بالاي ١٥٠٠ اونم واژينال ميشه ساك رو ديد

به بتا نیست دیدن ساک حاملگی... حداقل 5 هفته از اولین روز آخرین پریود باید گذشته باشه! 

بارداری اول من پوچ بود بتام هفته 6 به 1000 رسید به زور  و بعد افت کرد... 600، 400، 300

اما تو سونو ساک خالی دیده میشد

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706