2726

حنا مورو خشک میکنه اصلااااا تاثیر نداره 

نه رنگ کن 

نه حنا 

موخوره هاتو بزن بعد از روغن های تقویتی استفاده کن

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

1700اینه رمزم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

هیچ رمزی ندارم..فقط روش حساس نیستم..شامپو سان سیلک میزنم نرم کننده مای..نه موخوره شده نه وز..فقط خشکه که روغن ارگان میزنم..خیلی هم رنگ.میکنم بلند و پر پشتم هست، مشکلی ندارم خداروشکر

✨🌠good mood comes from inside

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3148378/بدویید-خیلی-مونده-ها-من-به-نیت-برآورده-شدن-همه-کاربرا-اومدم-ختم-برداشتم

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
ژننننن

ربطی به ژن نداره میشه گفت شاید 10%بستگی به ژن داشته مو مراقبت میخاد🙂🙄

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2706