2737
2734
عنوان

کیا با با شوهرشون دوست بودن قبل ازدواج ...

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 71 پست
داره ی کاری میکنه شک نکن توام بش ی دستی بزن بگو ب هم میومدید💔خدافظ ببین عکس العملش چیه اگرم هی زد ...

تابلو نیست ؟

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهش پی ام نده وتوجهیم نکن خودش درست میشه

چی ؟؟؟ چیکار کنم ؟

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

من اینقدتوفکرشوهرم نیستموبهش گیرنمیدم که توبه دوس پسرت گیرمیدی😒😒😒اگه فقط درحددوسته بیخیال خودتواذیت نکن اگرنه امتحانش کن فهمیدی ریگی به کفششه کات کن  موفق باشی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738
بكوبش به ديوار عزيزم هر چي تو ذهنته بهش بگو اگه ديدي داره ميپيچونه همون لحظه بلاكش كن

چی بگم بهش  

عزیزم چه ربطی به غزدواج داشت 

خب مسایلش به خودش ربط داره 

اگه رابطتون‌جدیه که باید طی شیش ماه اقدام میکرد 

وقتی رابطه جدی نیست به شما مربوط نمیشه 😇 مرد متاهل که نیست ، یه پسر مجرد ازاد هست

داره زیرابی میره.کاش تعقیبش میکردی.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
مشکوکه ولی بیشتر امتحانش کن به زودی میفهمی چه ادمیه بعد تصمیم بگیر خواستی بکشیشم من هستم

میخوام بفهمم‌دختره کیه 

2706