2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فرهان یعنی باشکوه و فرهام یعنی نیک اندیش

تو گوگل دیدم معنی‌هاشونو، بین مردم نشنیدم، فرهان خوش تلفظ‌تره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

فرنام بهتره

فرهان خوب تلفظ نمیشه

فرهام تو این دوتا بهتره

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊

هیچ گدوم خوب نیس تو رو خدا لسم خوب بذارید

وقتی بچه رو صدا می کنی مثلا فرهان میگن چی؟ فرهام؟ پرهام؟

صدا می کنی فرهام میگن ببخشید فرهان؟؟

اسم این مدلی نذارید که مجبور بشید دو ساعت در مورد اسم رمز گشایی کنید

فرحان یه اسم قدیمی هست تو عرب زبانها

این فرق داره با فرحان...فرهان هست

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊
تلفظش یکیه کی میاد شناسنامه رو نگاه کنه ببینه با کدوم ح نوشته مثل عرشیا و ارشیا😉

به هر حال فرق دارن باهم 

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊