عنوان

زایمان توی بیمارستان نجمیه 😓

170 بازدید | 3 پست

سلام مامانا، کسی هست بیمارستان نجمیه زایمان کرده باشه؟ اخیرا یا قبلا؟ میشه اطلاعات بهم بدید

من خیلی میترسم الان هفته 37 ام 

دکترم فعلا گفته طبیعی 

ولی من میترسم بچه مو زورکی بکشن بیرون😥😪

عزیزم من سال ۹۳ اونجا زایمان کردم ،بیمه تامین تجتماعی قبول نمیکنه ،اون موقع ۳۵۰۰ شد ،من زایمانم یک ساعت طول کشید و نیاز به امپول فشار یا ... پیدا نکردم . و چون روز عاشورا بود تنها مریض بخش من بودم ،همه جا تمیز بود ،ماماها مهربون و عالی بودن ،اتاق ها تمیز و سرویس بهداشتی ها تمیز بودن ،ولی چون خلوت بود اونطوری بود ،بعصی روزها خیلی شلوغه و رسیدگی ها ضعیف ،من  واسه اپیدورال اونجا رفتم ولی لازم نشد ،ولی الان که باردارم اونجا نمیرم چون قیمتش ۳۷۰۰ هست و ترجیح میدم این هزینه رو جای دیگه کنم

خدایا عاشقتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من سال ۹۵نجمیه زایمان اپیدورال انجام دادم الان به بارداری فکر میکنم صبح زنگ زدم نجمیه گفت سوئیت وی ای پی شبی یک میلیونو صد زایمان طبیعی با اپیدورال ۲۰۰ت البته من بیمه نیروهای مسلح دارم

2728