2410
2553
عنوان

هرکس با چله زیارت عاشوراحاجت گرفته بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام حاجتت بزرگ بود؟  من میخوام برا اخرین بار چله زیارت عاشورا بردارم

تو یه تاپیک دیگه گفتم حاجتمو

زیارت امام رضادمیخاستم

اونروز تو اون تاپیک براتون توضیح دادم

شمارو یادمه

یه چیزی که مهمه باید از بعضی چیزا بگذری تا ب حاجتت برسی

2720
تو یه تاپیک دیگه گفتم حاجتمو زیارت امام رضادمیخاستم اونروز تو اون تاپیک براتون توضیح دادم شمارو ی ...

ازچی؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
فقط اللهم العن هم جمیعا رو صدبار بگی و سلام اخر زیارت عاشورا اونم صدبار السلام علی الحسین و علی عل ...

این ساده ست؟؟من فکر کردم ساده چیز دیگه ایه.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2714
یه دور کامل هم بخونی میشه من اینطوری حاجت گرفتم چند بار

من اول صدتا الله اکبر بعدزیارت باصدلعن و صد سلام بعدازتموم شدن زیارت۱۰۰الله اکبرو ۲رکعت نماز و دعای علقمه.

من اول صدتا الله اکبر بعدزیارت باصدلعن و صد سلام بعدازتموم شدن زیارت۱۰۰الله اکبرو ۲رکعت نماز و دعای ...

از جایی خوندی که ب این روش بخونید؟

کلا زیارت عاشورا خیلی حاجت میده و اثرات معنوی خیلی خوبی داره

التماس دعا

از جایی خوندی که ب این روش بخونید؟ کلا زیارت عاشورا خیلی حاجت میده و اثرات معنوی خیلی خوبی داره ال ...

تو نت سرچ کردم زیارت عاشورای ایت اله حق شناس.. بعد درست حسابی نفهمیدم چی ب چیه یکی ازکاربرای نی نی سایت بم گفت سلام و لعن نماز و دعاشو اینجوری بخون. منم فک کنم هر دوروش رو  قاطی کردم شده یکی و  میخونم.   

بدجور گرفتارم. دلم شکسته.محتاج حاجتمم. ان شا الله خدا حاجت دل همه رو بده حاجت دل منم بده. و تو این ازمون قبول شم 

تو نت سرچ کردم زیارت عاشورای ایت اله حق شناس.. بعد درست حسابی نفهمیدم چی ب چیه یکی ازکاربرای نی نی س ...

منم یه روایت شنیدم چند روز پیش که از قول ائمه اگر کسی گفت فلان دعا رو بخونید حاجت میده حتی اگر اون نقل درست نباشه

ائمه علیهم السلام گفتن چون ب امید ما خونده بر ماست ک حاجتشو بدیم

منم یه روایت شنیدم چند روز پیش که از قول ائمه اگر کسی گفت فلان دعا رو بخونید حاجت میده حتی اگر اون ن ...

عزیزم. اشک توچشمم جمع شد. 

نمیدونی چقدر دلم گرفته. 

2706