2410
2553

توروخدا هرکی ازاین چله حاجتهای سخت سخت گرفته بیاد بگه یکم آروم شه دلم.

درمانده ام آقا...امیر سر جدا آقا دلم پر از شکایته...

الهی کم نشه یه لحظه سایه ت از سرم ...

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

بله من گرفتم البته نایب بودم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چله زیارت عاشورا آیت الله حق شناس گرفتم با اینکه تا آخر نرسوندم ولی حاجتمو گرفتم عالیه 

بیایید برای آمدنش کاری کنیم مرهمی باشیم بر دل غم دیده اش .با تو روح و روان من آرام میگیرد ای که نامت گره گشای غم هاست 
2720
من گرفتم 

میشه بگید چ حاجتی؟چقدر سخت بود؟ 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

حاجتم مادی نبود  حفظ قرآن بود . یخته اولاش ولی بعدش لذت بخشه 

بیایید برای آمدنش کاری کنیم مرهمی باشیم بر دل غم دیده اش .با تو روح و روان من آرام میگیرد ای که نامت گره گشای غم هاست 
2714
من حاجتم قبولی تو ازمون استخدامی در حد مرگ  زندگی برام ارزش داره تلاش کردم ولی دلم قرص نیست. ا ...

انشالله هرچی خیره همون بشه هرچی که به صلاح شماست

چرا؟

چون گفتین نگو. پاکش کردم. چون ریپلای کردین گفتم کسی نخونه.همین

انشالله هرچی خیره همون بشه هرچی که به صلاح شماست

ان شا الله. 

من تقریبا دو سه سالی میشه از روز عاشورا تااربعینو چله زیارت عاشورا گرفتم و شکر خدا حاجتمو داده هرسال آقا.امسالم قسمت باشه میخام بگیرم. انشاالله حاجت روا شین همگی.

2706