2726
عنوان

شوهراتون راجب دوست دخترای قبلیشون تا حالا گفتن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره گفت ی دختری رو دوست داشت که سرطان خون گرفت و ولش کرد رفت دختره

پارسال محرم با شوهرش دیدمش خودش میگه عاشقش نبودم  نمی‌دونم والا

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
دختره سرطان خون گرفت؟پس چطور زندس؟

اره عزیزم درمان شد و خوب شد کلا الان دیگه سرطان نداره اینطوری شنیدم من

اره عزیزم درمان شد و خوب شد کلا الان دیگه سرطان نداره اینطوری شنیدم من

اهان خداروشکر به  هر حال هر کسی رفته دنبال زندگی خودش امیدوارم شمام خوشبخت باشین

شایدم شوهرتون پیاز داغشو زیاد کرده پسرا اکثرن میخان طوری وانمود کنن ک همه دخترا تو نخشون بودن و این ...

نه عزیزم پیازداغشو زیادنکرده اتفاقا خودمم باچشم خودم دیدم چجوری خودشونو میکشن نامزدم منتظرم وایستاده بود دیدم چند تادختر رفتن جلوش هی ادامیان عشوه میومدن بیچاره سرشو انداخته بود پایین حالا نگاهم نمیکرد راهشو کج کرد سریع اومد اینور منم اوایل فک میکردم دروغ میگه ولی دیدم خیر 😏به هرحال من چیزی بهم نمیرسه بخوام دروغ بگم نمیگمم نامزدم خیلی آسه فلانه ولی زشته دخترا ارزش خودشونو بیارن پایین به خاطر خودشون گفتم 😊

شاید از قبلم دوسش داشته

نه میره ی شرکتی کار داشته منشی اونجا بوده

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
اهان خداروشکر به  هر حال هر کسی رفته دنبال زندگی خودش امیدوارم شمام خوشبخت باشین

دعا کن بهم برسیم عزیزجانم ۵سالهههه