2703
2553
عنوان

شوهراتون راجب دوست دخترای قبلیشون تا حالا گفتن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 72 پست
یهو ینی تو ی نگاه؟

نه خب میدونی من با همه اون دخترا فرق داشتم واسش خیلی سختی کشید که منو به دست اورد بعد تو دانشگاه خیلی دختر سر به زیری بودم ( بر خلافه دوستام و دخترای دانشگاه) حتی دوست شدنمونم با یه دعوا شروع شد 

واسه همین عاشقم شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر پسر خالمه, فک کنین با هم صمیمی بودیم, قبل اینکه بهم علاقه داشته باشه, خودش بهم گفته بود از همکلاسیش خوشش میاد,  الان هی گیر میدم بهش, بیچاره به غلط کردن میافته😂😂😂 ولی من میدونم که اونموقع دوسش داشت

خدا رو شکر خودمو با هیچ پسری درگیر این روابط پوچ و سطحی و بچگانه نمیکنم که بعدا بخوان مسخرم کنن و..

و از خدا هم میخوام همسری نصیبم کنه که اونم دیدگاه قشنگ و بزرگی به زندگی داشته باشه و درگیر این روابط پوچ و لوس نبوده باشه...

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2720
😐😐شوهرت حق اینکار رو نداشت مطمین باش آهش یه روزی یقه ش رو میگیره

والا تو دوهفته بنطرم دختره خیلی اسگول بوده ک جدی گرفته

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
😂😂ولی دلم سوخت براش با چه حسی شعر میگفته طفلک

😅😅😅😅😅

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
شوهر پسر خالمه, فک کنین با هم صمیمی بودیم, قبل اینکه بهم علاقه داشته باشه, خودش بهم گفته بود از همکل ...

همه پسرا حداقل تو کف یه هم دانشگاهی بودن و نشده😂

2714
خدا رو شکر خودمو با هیچ پسری درگیر این روابط پوچ و سطحی و بچگانه نمیکنم که بعدا بخوان مسخرم کنن و.. ...

کار خوبی میکنی عزیز انشالله همسر خوبی مثه خودت نصیبت شه

2706