2703
2553
عنوان

شوهراتون راجب دوست دخترای قبلیشون تا حالا گفتن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 72 پست

خدایی بعضی دخترا هم خیلی میچسبن ب طرف شوهرم میگف دوماه گوشیم خاموش کردم ب محض روشن شدن زنگ زد کلا هم دوهفته باهم بودن ک بعد میبینه خیلی سمجه خاموش میکنه گوشیو میگف برام شعر میگفت پشت تلفن شعراشم خودش مینوشت شوهرمم سرشو میکرده تو بالش میخندیده ک طرف نفهمه مسخرش میکنه اونم نیگفته وای عزیزم داری گریه میکنی😂😂😂

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ن دختره دوروغ یا  راست ب من گفت ک اومده خاستگاریم و اینا،آبروم رفته همه جا بعدش فهمیدم آقا رفته ...

عجب پس اونو پیچونده شایدم از اول بهش گفته نمیخوامت دختره چسبیده

😒😒😒دل یکیو میشکنن بعد میگن اسکول کردم

شوهر من 17 ساله بود یکی بزرگتر از خودش پاپیچش میشه یکی دوسالم باهم بودن بعد ولش میکنهمن خودم اصلا دوس پسر نداشتم خدارو شکر تا زمانی که با شوهرم آشنا شدم و خیلی راضیم😊

⚘خدایا شکرت❣
2714

دوست دختر نداشته البته با یکی مجازی حرف میزده و برام تعریف کرد. گفت از سر بیکاری باهاش چت میکردم و برام مهم نبود. حالا همون دختر مجازی بعد عروسیمون زنگ زد و شوهرم گوشی رو داد به من. که دیگه زنگ نزنه

هیچوقت نفهمیدم تو چطور وقت کردی منو این همه وابسته خودت بکنی :)
دوست دخترنداشته ولی ازدخترایی که سعی در جلب توجهش داشتن گفته بهم حالم بهم خورده🤢فقط میتونم بگم خودت ...

شایدم شوهرتون پیاز داغشو زیاد کرده

پسرا اکثرن میخان طوری وانمود کنن ک همه دخترا تو نخشون بودن و اینا محل ندادن

نننن اصلا همشون بودن،منم همشو سر فرصت خوندم😟

چ جالب

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عجب پس اونو پیچونده شایدم از اول بهش گفته نمیخوامت دختره چسبیده

اره پیچونده بودش،ولی کلا دلم سوخت،نفهمیدم جریانش چی بود،ولی خاله ی شوهرم میگف ک دختره ب ما زنگ میزده میگفته توروخدا بیاید خواستگاری 😐

2706