1421
1389
عنوان

شوهراتون راجب دوست دخترای قبلیشون تا حالا گفتن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 72 پست
خدایی بعضی دخترا هم خیلی میچسبن ب طرف شوهرم میگف دوماه گوشیم خاموش کردم ب محض روشن شدن زنگ زد کلا هم ...

😐😐شوهرت حق اینکار رو نداشت مطمین باش آهش یه روزی یقه ش رو میگیره

مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍
شوهر من 17 ساله بود یکی بزرگتر از خودش پاپیچش میشه یکی دوسالم باهم بودن بعد ولش میکنهمن خودم اصلا دو ...

حتی گف رابطه داشتیم 😟

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دخترنداشته ولی ازدخترایی که سعی در جلب توجهش داشتن گفته بهم حالم بهم خورده🤢فقط میتونم بگم خودت ...

شایدم شوهرتون پیاز داغشو زیاد کرده

پسرا اکثرن میخان طوری وانمود کنن ک همه دخترا تو نخشون بودن و اینا محل ندادن

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

عجب پس اونو پیچونده شایدم از اول بهش گفته نمیخوامت دختره چسبیده

اره پیچونده بودش،ولی کلا دلم سوخت،نفهمیدم جریانش چی بود،ولی خاله ی شوهرم میگف ک دختره ب ما زنگ میزده میگفته توروخدا بیاید خواستگاری 😐

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوجوی مامان دیگه چیزی نمونده بیای بغلم 😍👪
1401
یهو ینی تو ی نگاه؟

نه خب میدونی من با همه اون دخترا فرق داشتم واسش خیلی سختی کشید که منو به دست اورد بعد تو دانشگاه خیلی دختر سر به زیری بودم ( بر خلافه دوستام و دخترای دانشگاه) حتی دوست شدنمونم با یه دعوا شروع شد 

واسه همین عاشقم شد 

برای همیشه،بودن تو بهترین اتفاق خواهد بود :)

شوهر پسر خالمه, فک کنین با هم صمیمی بودیم, قبل اینکه بهم علاقه داشته باشه, خودش بهم گفته بود از همکلاسیش خوشش میاد,  الان هی گیر میدم بهش, بیچاره به غلط کردن میافته😂😂😂 ولی من میدونم که اونموقع دوسش داشت

خدا رو شکر خودمو با هیچ پسری درگیر این روابط پوچ و سطحی و بچگانه نمیکنم که بعدا بخوان مسخرم کنن و..

و از خدا هم میخوام همسری نصیبم کنه که اونم دیدگاه قشنگ و بزرگی به زندگی داشته باشه و درگیر این روابط پوچ و لوس نبوده باشه...

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
1432
شوهر پسر خالمه, فک کنین با هم صمیمی بودیم, قبل اینکه بهم علاقه داشته باشه, خودش بهم گفته بود از همکل ...

همه پسرا حداقل تو کف یه هم دانشگاهی بودن و نشده😂

خدا رو شکر خودمو با هیچ پسری درگیر این روابط پوچ و سطحی و بچگانه نمیکنم که بعدا بخوان مسخرم کنن و.. ...

کار خوبی میکنی عزیز انشالله همسر خوبی مثه خودت نصیبت شه

والا تو دوهفته بنطرم دختره خیلی اسگول بوده ک جدی گرفته

شاید از قبلم دوسش داشته

مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍
1387
بابا اینا الکیه مثلا میخوان پسرشون رو گنده کنن جلوت 

😂😂اره بابا خودمم فهمیدم پیاز داغ زیاد کردن

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوجوی مامان دیگه چیزی نمونده بیای بغلم 😍👪
شاید از قبلم دوسش داشته

عزیزم واسه امضات ناراحت شدم💔

حمد خوندم ،انشالله همه مریض ها شفا پیدا کنن

دعا میکنم دلت اروم بگیره💜

برای همیشه،بودن تو بهترین اتفاق خواهد بود :)
عزیزم واسه امضات ناراحت شدم💔 حمد خوندم ،انشالله همه مریض ها شفا پیدا کنن دعا میکنم دلت اروم بگیره ...

الهی خوشبخت و عاقبت بخیر بشی 😍

1331