2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم شما رفتی پیش ایشون؟!  چطور بودن؟!

من سال 94پیششون سزارین شدم خیلی دکتر خوبی هستن بیمارستان باهنر کرج

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
من سال 94پیششون سزارین شدم خیلی دکتر خوبی هستن بیمارستان باهنر کرج

سلام ببخشید عزیزم مطبش کجاست؟ شماره ای ازش ندارین؟

خدایا بر ما معجزه ای بنما در شأن بزرگواریت
2738

88794936

ارژانتینه تازه مطب زدن گویا من سال 94سزارین شدم پیششون

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

اگ کرج زندگی میکنی دکتر زهره دولتی هم فووووووووووق العادس 

من برا ایشون وقت داشتم متاسفانه زایمانم زود رس شد و دکتر ربانی عملم کردن

خواهر شوهرم معرفی کرده بود دولتی رو

مطبشم همون کرجه

ولی سر این زایمانم چون بهم دوره کرج میخام تو محل خودمون برم

هرکس جدید اومد تاپیک رو بخونه بدونه دکتر پولکی هستن الکی همرو سونو می کنه آزمایش بیخود می گیره برای پول 

من با جواب تست هام رفتم پیشش همرو خودش با دستگاهای زپرتی توی مطبش انجام داد باز فقط برای پول 

هرکس جدید اومد تاپیک رو بخونه بدونه دکتر پولکی هستن الکی همرو سونو می کنه آزمایش بیخود می گیره برای ...

دقیقا همینطوره، امروز من برای مشاوره مراجعه کردم اما ایشون به زور و بدون هیچ دلیلی از من آزمایش پاپ اسمیر و سونو گرفتند و در مدت زمان یه ربع یک میلیون و چهارصد هزار تومن از من گرفتند