2737
2734
عنوان

باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 31 پست
وای منم الان این مدلیم داره حرصم میده    

منم هفته ۲۳ هستم در روز چند دفعه تکون میخوره ولی بعضی روزها اصلا چیزی حس نمیکنم واین استرس منو میکشه .نمدونم ازکی باید تکوناش را بشمارم ؟من استراحت مطلقم وسرکلاژ هم شدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هفته 19 و دو روزمه. ولی زیاد حسش نمیکنم. خیلی دوس دارم لگد زناش زودتر شروع بشه  

میگن اونایی که لاغر ترن زودتر حس میکنن لگد زدنای بچه رو  

راستی خانومای باردار برام دعا کنید این هفته تو سونو برای قلب بچهنوشته در دریچه میترال اکوژن 2*3دیده شده ه نیاز به اکو دعا کنید برام مشکلی نباشه    خیلی استرس دارم  

در انتظار رویت ماییم و امیدواری   
2738
گاهی اوقات توی روز همش تکون میخوره و لگد محکم میزنه و بعضی روزا تکون نمیخوره و تکونش مثل نبضه و خیلی ...

واسه منم اینجوریه دیروز کم تکون خورد اعصابم بهم ریخت 

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
نه من طبیعی آوردم. بیمارستان دولتی 400دادم...

میگن طبیعی که رایگانه.وای پس سزارین زیاد میشه دیگ 

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا
همش الکیه گلم. ما دفترچمونم تامین بود ولی 400هم دادیم

حتما خصوصی رفتی فکرنکنم چون جاریم 1فروردین زایمان کرد رایگان بود طبیعی تو دولتی

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا
حتما خصوصی رفتی فکرنکنم چون جاریم 1فروردین زایمان کرد رایگان بود طبیعی تو دولتی

بیمارستان رازی بیمارستانه تامین اجتماعیه عزیزم تو استان قزوین

سرچ بزن گوگل پورتالش بالا میاد برات. من نمیدونم اینایی که میگن رایگانه تو استان ما چرا رایگان نیست😐

2706