2726
عنوان

باردارا

186 بازدید | 31 پست

مامان گل تکونای نی نی اتون چحوریه؟

از کی میشه مثلا پاشنه پاش یا جاییش رو محکم حس کرد؟

من الان هفته28امم تو ماه7 در حد حباب زدن یا بعضی وقتها هم  تکوناش ه

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

من وارد هشت ماه شدم دیگه قشنگ لگد که میزد لباسم میومد بالا😍

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ۲۱ هفته ام از هفته ی پیش کاملا حسش کردم 

از امروز صبحم به جای لگدش که نگاه کردم شکممو تکون میداد 

البته خیلی ضعیف

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

خون لایه گزینی تاکی ادامه پیدامیکنه؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

گاهی اوقات توی روز همش تکون میخوره و لگد محکم میزنه و بعضی روزا تکون نمیخوره و تکونش مثل نبضه و خیلی اروم!کلا دغم داده و یه روز از تکونای زیادش و یه روزم از تکون نخوردنش میکشتم از استرس

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
گاهی اوقات توی روز همش تکون میخوره و لگد محکم میزنه و بعضی روزا تکون نمیخوره و تکونش مثل نبضه و خیلی ...

وای منم الان این مدلیم داره حرصم میده  

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
از کی  شروع شد

از16هفته شروع شد لگداش ولی از 27هفته دیگ محکم شده جوری ک میزنه دستشویم میاد یا از لباس معلومه

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا

از هفته چهارده حرکات خیلی ضعیف داشت الان که بیست و دو هفتست لگد میزنه از رو پوست شکم هم معلومه

شما نگاه قشنگی داری پشت اون نگاه یه قلب بزرگ میتپه ...برا حل مشکل همه دنیا یه صلوات میفرستی؟جای دوری نمیره اول از همه به خودت برمی گرده....ممنون مهربون
2706