1345
1363
عنوان

باردارا

186 بازدید | 31 پست

مامان گل تکونای نی نی اتون چحوریه؟

از کی میشه مثلا پاشنه پاش یا جاییش رو محکم حس کرد؟

من الان هفته28امم تو ماه7 در حد حباب زدن یا بعضی وقتها هم  تکوناش ه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

من وارد هشت ماه شدم دیگه قشنگ لگد که میزد لباسم میومد بالا😍

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

من ۲۱ هفته ام از هفته ی پیش کاملا حسش کردم 

از امروز صبحم به جای لگدش که نگاه کردم شکممو تکون میداد 

البته خیلی ضعیف

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
1379

خون لایه گزینی تاکی ادامه پیدامیکنه؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

1روز مورده عنایت قرارم میده با پاهاش ی روزم با لگد نزدناش صلواتم میده

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا

گاهی اوقات توی روز همش تکون میخوره و لگد محکم میزنه و بعضی روزا تکون نمیخوره و تکونش مثل نبضه و خیلی اروم!کلا دغم داده و یه روز از تکونای زیادش و یه روزم از تکون نخوردنش میکشتم از استرس

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین

الان حتی از رو لباسم معلومه لگدزدناش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا
1376
گاهی اوقات توی روز همش تکون میخوره و لگد محکم میزنه و بعضی روزا تکون نمیخوره و تکونش مثل نبضه و خیلی ...

وای منم الان این مدلیم داره حرصم میده  

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
از کی  شروع شد

از16هفته شروع شد لگداش ولی از 27هفته دیگ محکم شده جوری ک میزنه دستشویم میاد یا از لباس معلومه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از هفته چهارده حرکات خیلی ضعیف داشت الان که بیست و دو هفتست لگد میزنه از رو پوست شکم هم معلومه

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک
1378

منم هفته ۲۳ هستم در روز چند دفعه تکون میخوره ولی بعضی روزها اصلا چیزی حس نمیکنم واین استرس منو میکشه .نمدونم ازکی باید تکوناش را بشمارم ؟من استراحت مطلقم وسرکلاژ هم شدم.

😂😂😂😂

زایمان کردی بسلامتی راحت شدی من خسته شدم دیگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من که واقعا کم اوردم،هرروزم با استرس میگذره!واقعا دغ کردم

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین

من هفته 19 و دو روزمه. ولی زیاد حسش نمیکنم. خیلی دوس دارم لگد زناش زودتر شروع بشه  

میگن اونایی که لاغر ترن زودتر حس میکنن لگد زدنای بچه رو  

راستی خانومای باردار برام دعا کنید این هفته تو سونو برای قلب بچهنوشته در دریچه میترال اکوژن 2*3دیده شده ه نیاز به اکو دعا کنید برام مشکلی نباشه    خیلی استرس دارم  

در انتظار رویت ماییم و امیدواری   
1339