2726

يبار از يكى شنيدم تو شهرستان ها هنوز هست

كجا داره واقعا

اصلا همش تو ذهنمه ميخوام😓

از اينا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰

@اشی___مشی___    

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم چند سااااله ک دیگه ندیدم

اشکم درومد ..خدا رحمت کنه بابامو..توی مغازش داشت

یادش بخیر😢😢

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

دیگه مزه اونموقع ها رو نمیده

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
وا تو تهرانم هست

كجا

ميشه بگى؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
من دلم مرگ میخواد یع قبرسنگ وسردوتاریک 

😐

چه منفى

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم چند سااااله ک دیگه ندیدم اشکم درومد ..خدا رحمت کنه بابامو..توی مغازش داشت یادش بخیر😢😢

خدا رحمتش کنه اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
كجا ميشه بگى؟

از خودم گفتم نمیدونم ولی فکرکنم دیدم

اللن تو نت دیرم شیراز داره اینترنتی بخر برات بفرستن 

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
2706