2703
2553
عنوان

توروخداا کمک ساکم دیده نشد

94 بازدید | 12 پست

۵ روز از پری رد شده شوهرم نوبت گرفته بود واقعا چیزی جز استرس هم نداره .....ممکنه بتام اومده باش پایین بعد ۴ بار ازمایش که هر بار ۳ برابرشده اخرین بار ۱۰۴۴ بود توروخدا کمک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان چیزی نیس ک دیده بشه .بتا بالاتره ۲۰۰۰ سونو نشون میده .هفته ۷ یا ۸ برو .عجول نباش 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2720
شوهرم نوبت گرفته اه گفت دوتا کیستم دارم😭😭😭😭😭

منم کیست داشتم که به مرور ازبین رفت نگران نباش فدات شم تروخدا اگر مشکلی ندارین زیر ۸ هفته سونو نرید که فقط استرس میدن هر روز سوره حجرات رو بخون برای جلوگیری از سقط خوبه ان‌شاءالله

وروزی ۲۱ مویز بخور و رو هر کدوم یه بسم الله الرحمن الرحیم بگو جای جنین رو سفت می‌کنه ان‌شاءالله

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2714
دوشنبه ۱۰۴۴ بود نباید تا الان ۲۰۰۰ میشد یعنی

نخییررر ...تازه ۵ روز گذشته از عادتت .یعنی ۵ هفته .هفته ۷ یا ۸ برو .حرف گوش کن استرسم نکش .مثلا زود بری نگران بمونی چی میشه صب کن سر وقتش برو 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
گفت شنبه بیا باید دیده بش بخدا نمیدونم

ببین این همه سونو برا اون جنینم مضرره .حالا خو دانی ی کارو ۳ کار میکنی برا خودت 

میدونم 😭میگم من شیاف پروژسترون استفاده میکنم بازم ممکنه بتام اومده باش پایین ؟  

حرصم میدیاااا منم پروژسترون شیاف میزارم شبی یکی .

نه عزیززززز دلم چرا بیاد پایین .اون هست هم ساکش هس هم جنین .اماکوچولوعه دیده ننیشه نگرانی برات مث سمه .چرا خودتو اذیت میکنی گلی .لذت ببر نگرانم نباش بزار ۶ هفتت تموم بشه حداقل ۷ بشی بعد برو با صدای قلبش کیف کن 😍😍😍😘